УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Степан Барна
Степан Барна
Общественный деятель, депутат Тернопольского областного совета

Блог | Мовний закон як квінтесенція "покращення"

Мовний закон як квінтесенція 'покращення'

Рік тому 10 серпня 2012 року набув чинності закон "Про засади державної мовної політики".

Незважаючи на масові протести його було прийнято. Регіонали протягнули "мовний закон" для однієї цілі: Створити протистояння в українському суспільстві і використати це на виборах. Зараз можна з впевненістю сказати, що в них нічого не вийшло.

Для пересічних українців та колишніх виборців Партії регіонів немає великого значення використовувати українські вульгаризми чи російські матюки, характеризуючи якість доріг, роботу "карально-силових" структур, доступність медичних послуг, ціни та персону Віктора Федоровича. Самі цього не бажаючи, регіонали виявилися трунарями ідей "руського міру" та державного статусу російської мови в Україні. Ці ідеї стали на стільки ж непопулярними, як і ПР, що їх "експлуатує".

Все більше українців зі сходу розуміють, що їх ворогом є не "насильницька українізація", а Янукович і ПР. Регіонали ще не розуміють, але починають відчувати майбутню поразку на президентських виборах. Вже зараз вони поводять себе, як купка павуків в тісній банці, "знищуючи" самі себе.

Про що свідчить конфлікт між Азаровим і Арбузовим, жертвою якого став ректор податкової академії П. Мельник – людина Азарова в ПР. Чим ближчими будуть президентські вибори, тим сильнішими будуть протиріччя в таборі донецьких, і це дуже добре.

Я вважаю, що в Україні має бути одна державна мова. Тому я голодував проти прийняття "мовного закону" рік тому. Тоді блакитна влада "плюнула в обличчя" більшості українців. Але українці цього не забули. І нагадають Федоровичу, коли будуть голосувати у 2015 році.

Я певен, що: Боротьба проти Януковича - це боротьба за українську мову, боротьба за українську мову - це боротьба проти Януковича!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...