Рік тому 10 серпня 2012 року набув чинності закон "Про засади державної мовної політики".

Незважаючи на масові протести його було прийнято. Регіонали протягнули "мовний закон" для однієї цілі: Створити протистояння в українському суспільстві і використати це на виборах. Зараз можна з впевненістю сказати, що в них нічого не вийшло.

Для пересічних українців та колишніх виборців Партії регіонів немає великого значення використовувати українські вульгаризми чи російські матюки, характеризуючи якість доріг, роботу "карально-силових" структур, доступність медичних послуг, ціни та персону Віктора Федоровича. Самі цього не бажаючи, регіонали виявилися трунарями ідей "руського міру" та державного статусу російської мови в Україні. Ці ідеї стали на стільки ж непопулярними, як і ПР, що їх "експлуатує".

Все більше українців зі сходу розуміють, що їх ворогом є не "насильницька українізація", а Янукович і ПР. Регіонали ще не розуміють, але починають відчувати майбутню поразку на президентських виборах. Вже зараз вони поводять себе, як купка павуків в тісній банці, "знищуючи" самі себе.

Про що свідчить конфлікт між Азаровим і Арбузовим, жертвою якого став ректор податкової академії П. Мельник – людина Азарова в ПР. Чим ближчими будуть президентські вибори, тим сильнішими будуть протиріччя в таборі донецьких, і це дуже добре.

Я вважаю, що в Україні має бути одна державна мова. Тому я голодував проти прийняття "мовного закону" рік тому. Тоді блакитна влада "плюнула в обличчя" більшості українців. Але українці цього не забули. І нагадають Федоровичу, коли будуть голосувати у 2015 році.

Я певен, що: Боротьба проти Януковича - це боротьба за українську мову, боротьба за українську мову - це боротьба проти Януковича!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости