На росіянськом телевідінні ніч жахів

326,1 т.
Джамала

Iтогі падведьом.

Коли знайомий сказав, що його салон продав за три останні дні поповнялок на краснодарські телефони більше, ніж за останній місяць, я чесно не догнав, до чого він. Погано розуміюсь в бізнесі та шоубізнесі.

Ерефія показала, що існує дві "страни". Одна - від професійного журі, яке не дало Україні й балу. Інша - та, що захоплена кремлівцями, і яка дала усі 12 балів.

Це приговор режиму путлерівськой кліки.

Видео дня

І я знов не звернув на це уваги, поки росіянські телеведучі, розриваючи голоси від розпачу, не проорали аудиторії, що профжурі це політика, а голосування "народу" це вокс-популі. Ок, хай буде вокс популі. Тоді вам точно жопа, вічно заздрісні сусіди. Вічно заздрісні, але не факт що вічно сусіди.

А між тим на росіянськом телевідінні ніч жахів. Госдеп постарався, щоб завалити расіюшку. Всерйоз обговорювали, щоб подати в суд і зняти Джамалу пост-фактум. І що не варто їхати в Кієв. Ілі наабарот поїхать і спєть щось палітичне, наприклад про поребрик і дамбас. Показали фокуси всіх пранкерів, доводячи, що журі куплене. Звичайно, про своє журі ні пари з вуст.

І "только што сообщілі", панично істерично заявив ведучий, що десь в Стогольмі вже пролунало, що євро17 пройде у звільненому Криму. Аудиторію почало ковбасити вдруге.

Я оптиміст. Я бачу знаки. Я чув не тільки феєрверки. Весь Крим чув небувалі громи з блискавками, коли почала співати Джамала. Все інше вже було питанням техники.

І наостанок, я б дуже хотів, щоб Україна провела весь цей рік після першої яскравої перемоги, слухаючи кримську музику. Вона чудова, вона фантастична, нею займається захмарна кількість молодих людей на душу населення. Останні два роки пісні стали гіркими, як трави, у слова знов почали вплетатись чорні думки і пронизливо сильні слова. Так вже бувало після війн, репресій, депортацій.

Якби війни вигравались тільки піснями, танцями і музикою, то наші два народи, сильні, чудові, талановиті народи були б постійно переможцями. Але і в реальному житті війни виграють ті, хто тримається разом.

Вся Україна і українці дали щасливий квіток кримчанці, а кримчанка гідно пронесла його аж до перемоги. Хай така постійна довіра, взаємні аванси і справжня кріпка дружба зроблять неможливе.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...