, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Порошенко, Гройсман і Яценюк розповсюдили спільну заяву, в якій вони закликають "поставити понад усе інтереси України, вгамувати політичні пристрасті і показати політичну культуру, гідну європейської країни". Вони засуджують "істеричну антивладну, антиурядову та антидержавну кампанію, організовану корумпованими олігархами".

Ще раніше вони утрьох заявляли, що "вважають неприйнятними будь-які форми протистояння всередині парламентської коаліції"

З цього також стає цілком зрозумілим, що Яценюк аж ніяк не поступиться своїм прем’єрським місцем і має цілковиту підтримку інших очільників влади.

З їхніми закликами до суспільства можна було б і погодитися, якщо б вони набули справжнього доцільного змісту і були на часі. Навряд чи варто пов’язувати "понад усе" інтереси України з утриманням на посаді Яценюка, який сьогодні став уособленням зла для українців, по-суті противником європейського шляху розвитку, розпочавши атаки на добробут людей, на дрібний та середній бізнес. В цьому він просунувся далеко вперед навіть порівняно з януковичевськими олігархами.

І тут наші правителі чомусь вставляють в своє звернення поняття "корумповані олігархи", які начебто ведуть істеричну антивладну, антиурядову та антинародну кампанію. Не називають, правда, конкретних призвіщ, хоч їх можна перелічити навіть на пальцях. Ми можемо з певною натяжкою погодитися, що антиурядову кампанію веде М. Саакашвілі, якому ці урядовці заливають за шкіру сала, гальмуючі намічені ним реформи в Одещині. Але він далеко не олігарх. І винними проти держави називає конкретних осіб. Чи може, кажучи "корумповані олігархи", мають на увазі когось поміж них самих?

Вони вважають неприйнятними будь-які форми протистояння в середині парламентської коаліції. За певних умов можна було б з цим погодитися. Наприклад, при збільшенні загрози зовнішньої агресії. Але ця заява з’являється напередодні позапланового засідання Верховної Ради, де мають прийматися бюджет на наступний рік і новий податковий кодекс. Документ, спрямований на знищення дрібного та середнього бізнесу, взагалі середнього класу в Україні. Питання доленосне і проблематичне. Чи не означає заклик проти будь-яких форм протистояння в парламентській коаліції вимогу погодитися з задуманим провладним усім, навіть з недолугим антинародним і антидержавним законодавством.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги