УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Степан Барна
Степан Барна
Общественный деятель, депутат Тернопольского областного совета

Блог | Гопники проти маргіналів або євроінтеграція по-українськи

Гопники проти маргіналів або євроінтеграція по-українськи

Гопники проти маргіналів або євроінтеграція по-українськи

Мало кого дивує ставлення регіоналів до всього українського. Воно нагадує ставлення гопників до "лохів", в яких можна відбирати гроші і мобільні телефони. Якщо екстраполювати цю ситуацію на взаємини влада-народ, то ми отримаємо відповіді на мотиви і подальші дії Президента та його поплічників. В цій ситуації "лохи" - це українці, а мобілка - це все, що вже вкрали або вкрадуть – чужі підприємства, земля, державна власність,бюджет, страшні дороги і т.д.

Звісно, "гопники" не хочуть віддавати "мобілки" назад до рук "терпіл" та сідати за грати. Тому вони намагаються всіма силами зберегти свою "власність" та здобути ще. І все це відбувається на фоні того, що декілька гопників з іншого району (Путін і Ко) намагаються вирвати частину награбованого.

Причини євроінтеграційної політики Януковича:

1) Зовнішня політика Кремля, якому потрібна залежна Україна, а головне – залежний Янукович.

2) Необхідність легалізувати награбоване.

3) Необхідність переобрання.

Цілком вірогідно, що європейські політики пообіцяли Януковичу можливість легалізації награбованих капіталів в Європі, та заплющені очі на процес його переобрання президентом. Саме це могло стати головним стимулом відходу від прокремлівської орієнтації. Хоч навіть, якщо так, це порожні обіцянки, і після асоціації Янукович буде в ще гіршій ситуації.

Звісно, ці події викликають невдоволення і паніку в Кремлі, який вкладав і вкладає гроші в "п'яту колону", зокрема в маргінальну структуру з нульовим рейтингом "Украінскій вибор", ефект від якої нульовий. Причина банальна - ідеї "руського міру" геть не популярні в Україні, настільки, що від них відмовились навіть регіонали.

Наразі найрейтинговою партією, яка погодилася служити Москві, є КПУ. Росіяни вклали мільйони в невдалий референдум: по всій Україні було розвішано більше тисячі білбордів, проведені збори ініціативної групи, розроблений контент кампанії, інтернет-сайт. Все це закінчилось відмовою ЦВК реєструвати ініціативну групу для проведення референдуму.

Безумовно це рішення є спрямованим з Банкової, воно показує, яку авторитарну систему побудував Янукович, коли суди, ЦВК, силові структури контролює він і "сім'я".

Але комуністи не здаються, ще б пак – росіяни вклали в них купу грошей, і ще вкладуть.

Іншим яскравим свідченням боротьби Януковича проти ворогів його авторитарного режиму є позбавлення депутатства нардепа Маркова - людини, яка є власником найбільш українофобського каналу в Україні, і яка була донедавна з членом ПР. Коли Марков показав що його хазяїном є Путін, а не Янукович, виступивши проти євроінтеграції, то останній через "слухняний" суд позбавив Маркова мандату.

Те, що відбувається зараз в країні, це боротьба україножерів (ПР) з маргіналами (Медведчук, Марков, КПУ), яких найняв Кремль. Як це не парадоксально, на фоні цієї боротьби в нас є реальний шанс піти в Європу, і розірвати "порочний" 350- річний зв'язок з Московією, не прикладаючи майже ніяких зусиль.

Джерело: блог Степана Барни в Facebook.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...