Балкон "рівня Вєрки Сердючки"

5.4т

Скажіть мені – якою людиною треба бути, щоб зробити із балкона ось це… Із балкона, який знаходиться на фасаді пам’ятки архітектури 19 століття…

От у нас у тренді – матюкати усіх, хто при владі. Влада все робить не так, і жить не дає вабщє, в странє і в городі нашому - бардак і непорядки одні. Але ж от тут-о - тут хіба влада винувата? Чи, може, все-таки, це вата головного мозку? Одного конкретного мудака, який плює на все і на всіх?

Правда, влада дійсно винна - у тому, що досі у Києві не ввели адміністративної відповідальності за знищення історико-архітектурного середовища Києва.

…У квартирі тій іде капітальний ремонт – видно через вікна. Значить, квартиру придбали недавно, значить, у людей є великі гроші, бо в історичному центрі Києві квартири не найдешевші. Очевидно, це люди приїжджі, і, очевидно, десь рівня Вєрки Сердючки…

Я би їм порадила ще звьозди такі зробити, як у Вєрки, обклеїти їх фольгою і так, у тих звьоздах на лобі потім сісти на модному, білою пластиковою вагонкою оббитому балконі і лузати сємачки на голови перехожих.

Кому цікаво – довбо..б той спаскудив фасад будинку на вулиці Олеся Гончара, 45-а… Пляшка Молотова долетить льогко…

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости