УкрРус

Місце Путіна – на лаві підсудних у Гаазі

10.7т

Останні дії Путіна в Сирії, услід за оголошенням результатів міжнародного розслідування збиття малайзійського Боїнга над українським Донбасом, остаточно формують образ Путіна як міжнародного воєнного злочинця, місце якого на лаві підсудних у суді в Гаазі.

Ще донедавна він намагався грати роль ледь не провідного борця проти терористичної загрози, та змушувати Захід плестися в хвості його дій на Близькому Сході.

Але за останні місяці цей начебто рятівник світу від жахів ісламського терору перетворився у світовій громадській думці на кривавого монстра, який своєю авіацією стирає з лиця землі найбільше сирійське місто Алеппо з його цивільним населенням, школами та лікарнями, дітьми та стариками.

Насправді ж Путін намагається грати, піднімаючи ставки в Україні, в Сирії, в сфері ядерної безпеки, і торгується з США і Європою.

Метод шантажу цивілізованого світу, який він обрав, – це створювати та поглиблювати міжнародні проблеми в країнах-сусідах, як в Україні, в Європі, на Близькому Сході та в глобальній безпеці загалом.

Через виклик Путіна міжнародна спільнота сьогодні на роздоріжжі. Ми неодноразово заявляли, що Путін як рекетир розуміє тільки силу, а слабкість глибоко зневажає і використовує на свою користь.

Тож Радикальна партія Олега Ляшка вкотре наголошує: маємо зробити все, щоб зупинити Путіна. В цей час слабкості світових лідерів маємо бути сильними самі.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги