Місце Путіна – на лаві підсудних у Гаазі

9.4т

Останні дії Путіна в Сирії, услід за оголошенням результатів міжнародного розслідування збиття малайзійського Боїнга над українським Донбасом, остаточно формують образ Путіна як міжнародного воєнного злочинця, місце якого на лаві підсудних у суді в Гаазі.

Ще донедавна він намагався грати роль ледь не провідного борця проти терористичної загрози, та змушувати Захід плестися в хвості його дій на Близькому Сході.

Але за останні місяці цей начебто рятівник світу від жахів ісламського терору перетворився у світовій громадській думці на кривавого монстра, який своєю авіацією стирає з лиця землі найбільше сирійське місто Алеппо з його цивільним населенням, школами та лікарнями, дітьми та стариками.

Насправді ж Путін намагається грати, піднімаючи ставки в Україні, в Сирії, в сфері ядерної безпеки, і торгується з США і Європою.

Метод шантажу цивілізованого світу, який він обрав, – це створювати та поглиблювати міжнародні проблеми в країнах-сусідах, як в Україні, в Європі, на Близькому Сході та в глобальній безпеці загалом.

Через виклик Путіна міжнародна спільнота сьогодні на роздоріжжі. Ми неодноразово заявляли, що Путін як рекетир розуміє тільки силу, а слабкість глибоко зневажає і використовує на свою користь.

Тож Радикальна партія Олега Ляшка вкотре наголошує: маємо зробити все, щоб зупинити Путіна. В цей час слабкості світових лідерів маємо бути сильними самі.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости