Надія Савченко залишила осад

Надія Савченко

Позиція "Батьківщини" полягає в тому, що ми не визнаємо за можливе співпрацю і введення будь-яких переговорів з терористами. З ними треба говорити виключно про їх кримінальну відповідальність та звільнення заручників. Інших варіантів розмов з терористами не буває.

Видео дня

Що стосується Наді Савченко, то вона почала свою власну кар’єру. Нещодавно вона вийшла із партії "Батьківщина", написавши заяву про вихід, тому фактично Надія не координує і не погоджує жодні свої дії з будь-ким у нашій політичній силі. Вона вважає, що є достатньо зрілим і самостійним політиком, щоб самостійно вирішувати, куди їй йти далі.

Депутат Савченко зараз працює у достатньо вільному режимі, як не член "Батьківщини", відповідно наша політична сила не може повною мірою нести відповідальність за дії, які вона робить. Але на цей момент вона ще залишається членом фракції "Батьківщина".

Оскільки Надія вважає себе зрілим політиком, то сама повинна прийняти для себе рішення. Якщо вона починає свою політичну кар’єру, маючи для цього потужні стартові позиції, то вона має розпочати все з початку, вийти із фракції "Батьківщина" так само, як вийшла із партії.

Я колись казав Наді, що для неї найголовніше той кредит довіри, який вона отримала, не розгубити, бути дуже обережною і уважною у своїх висловлюваннях. Слухати своїх старших товаришів, які хочуть їй тільки добра.

Безумовно, Надя залишила осад, але я ні про що не шкодую, так само як і наша команда.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...