УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Игорь Мосийчук
Игорь Мосийчук
Народный депутат Украины

Блог | Про Медведчука, піар на крові та вибухи гранат в українській політиці

Про Медведчука, піар на крові та вибухи гранат в українській політиці

Для початку трохи новітньої історії. 1999 рік. Президентська виборча компанія. У президента Кучми який тоді обирався на другий термін, одним з головних опонентів після трагічної і водночас загадкової загибелі лідера Народного руху В'ячеслава Чорновола, залишається лідер соціалістів Олександр Мороз. І ось в Кривому Розі під час передвиборчій зустрічі іншого кандидата в президенти Наталії Вітренко яка балотувалась виключно заради зменшення результата Мороза в саму Вітренко і групу її підтримки працівник штабу того ж таки Мороза кидає гранату. Маса поранених, кров, крики. Чи знав і направляв цей теракт Олександр Мороз? Очевидно ні але в сухому залишку Мороз навіть не потрапляє до другого туру а Кучма залишається президентом на другий термін і трохи згодом помилує гранатомєтателя.

Ні для кого не секрет, що в ті часи Наталію Вітренко активно підтримував Віктор Медведчук який згодом очолив адміністрацію президента Кучми. Експерти прямо пов'язували вибух гранати в Кривому Розі з цим призначенням.

Вчора гранату кинули не в Нацгвардію хоч і загиблий, і поранені в більшості своїй нацгвардійці. Вчора гранату кинули в противників прийняття змін до Конституції з особливим статусом Донбаса. Хтось знову використав теракт, людську кров і життя для досягнення своєї політичної мети.

Ні для кого не таємниця, що найбільшим лобістом особливого статуса Донбаса являється кум російського президента Путіна все той же Віктор Медведчук.

В результаті вчорашнього безглуздого теракту у виграші залишився виключно Віктор Медведчук і його кум, який значно посилив свої власні позиції на Мінських переговорах так і дискредитував противників прийняття особливого статуса Донбаса.

Кремлівські карлики вчора знову відкорковували шампанське і смачно реготали адже українці знову вчора вбивали українців і робили собі піар чи антипіар на крові.

Радикальна партія Олега Ляшка вимагає об'єктивного розслідування вчорашнього теракту, створення парламентської ТСК з розслідування цієї кривавої трагедія. Необхідно не тільки встановити безпосередніх його виконавців а й політичних замовників.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...