Остання зброя Путіна

УПЦ МП

Хресна хода УПЦ МП не має нічого спільного з заповідями Христа і було б набагато простіше і логічніше спрямувати цю ходу на Донбас чи Луганськ, звідки йде хвиля насилля. Але вона (хода. – Ред.) задумана і реалізується в Києві, як один із методів ведення гібридної війни Росії проти України.

Не секрет, що уже давно Кремль використовує РПЦ як один із видів ефективної зброї, тому і час, і місця розраховані саме таким чином, щоб максимально створювати загрози для розколу соціуму України. Для цього, власне, ця хода і ініційована.

Ще з радянських часів релігія в російській церкві використовувалась для маніпуляції людьми і "задоволення імперських потреб". Тому й не дивно, що нині Кремль активує у своїй гібридній війні проти України останній резерв: маніпуляцію на почуттях вірян. Цей спосіб непоганий, але дуже вже відчайдушний. Думаю, Москва зрозуміла, що військовим методом успіху досягти не вдалося, а тому час задіяти останні сили. Та, гадаю, й цей варіант не пройде.

Видео дня

Взагалі не розумію, чому стільки колон людей повинні так показово і театралізовано йти центром Києва де ще стоять квіти, залишені після терористичного акту (вбивства українського журналіста Павла Шеремета. – Ред.)? Але з іншого боку – чому тут дивуватись, якщо Московський Патріархат – це взагалі не релігійне, а "державно-спецслужбівське" утворення, яке вже давно враховує інтереси віруючих людей в останню чергу. Це, до речі, традиція ще зі сталінських часів, який використовував церкву для просування політики. Відомо й про вплив Комітету безпеки (а потім ФСБ) на церкву. Так що нинішній хресний хід – просто остання зброя Путіна, це "останній шанс" кремля, якому не вдається втримати Україну.

Та українці не хочуть бути обдуреними і велика кількість прихожан УПЦ МП уже переходить в лави Київського Патріархату. Своєю чергою, Московський Патріархат на фоні всіх цих подій починає "танути" наче морозиво на яскравому сонці.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...