НАТО готується до війни з Росією?

20.1т

В Брюсселі у штаб-квартирі НАТО триває засідання міністрів оборони країн-учасниць північно-атлантичного Альянсу. Міністри вмикнули "зелене світло" щодо завершення виконання плану із посилення Сил швидкого реагування НАТО. Їх чисельність тепер складатиме 40 000 військовослужбовців.

Під час прес-конференції Генсек НАТО Йенс Столтенберг зазначив, що для швидкоїй передислокації Сил швидкого реагування НАТО (протягом 48 годин) вже підготовлені бази на сході Європи. А саме в Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Болгарії та Румунії. Завершується будівництво та облаштування аналогічних баз в Угорщині та Словаччині. І пов'язано це із зростанням агресивності Росії. Йенс Столтенберг зауважив, що дії збройних сил Росії в Сирії в дуеті з сирійськими збройними силами диктатора Асада є дуже деструктивними, а порушення російськими літаками авіапростору Туреччини є неприпустимими. При цьому Генсек Альянсу нагадав, що збройні сили Туреччини є одними з найпотужніших серед країн НАТО і на російські провокації НАТО буде діяти адекватно.

Окрім цього Йенс Столтенберг чимало уваги присвятив Афганістану. Він заявив що НАТО і надалі утримуватиме свій контингент в Афганістані, підтримуватиме політично і фінансово сили безпеки Афганістану стільки, скільки вважатиме за необхідне.

P.S. О 18:30 розпочнеться чергова прес-конференція Генсека НАТО Йенса Столтенберга за результатами Комісії Грузія-НАТО. Спробую поставити йому кілька питань стосовно України. Лишайтесь на зв'язку.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости