Всі оператори зайняті, або Я хочу бути захищеною у власній країні

16.4т

Йшла вулицею Богдана Хмельницького, і в кількох метрах від мене сталася аварія. Червона іномарка в'їхала у синій "Міцубісі". Подумалося: "Як прикро"... За мить червоне авто проїхало вперед. Вирішила, що зараз з'ясовуватимуть питання страховки. Натомість стався ще один удар, тепер заднім ходом, а потім ще один, і ще... Так, червоне авто 5!!! разів стукнуло синє і перегородило водієві змогу відчинити двері. З червоного вибігла неадекватна дівчина років 26-ти і з недівочою силою стала гамселити водія побитого авто через відчинене вікно. Потому - поїхала.

З постраждалого Міцубісі вийшов імпозантний чоловік років 50-ти з барсеткою. Дівчина побачила це через дзеркало заднього огляду, знову проти всіх правил здала назад, покинула машину посеред дороги, наздогнала чоловіка й продовжила лупцювати його вже на тротуарі. Він лише захищався барсеткою. Такі сюжети бачила лише у фільмах про гангстерів.

Під час агресивного ДТП я набирала номер Патрульна служба Києва / Моя нова поліція. У слухавці раз по раз звучало: "Всі оператори зайняті, зачекайте, будь ласка, на лінії. Вільних операторів немає". Я чекала дві хвилини - оператори не звільнилися. І не передзвонили. Пройшла пішки повз Бесарабку до площі Льва Толстого - не зустріла жодного патруля.

Трохи більше року тому (до появи поліції) мали потребу викликати міліцію на спробу незаконного проникнення до помешкання (відділок знаходиться через дорогу від дому). Тоді, набираючи одночасно з двох телефонів, на відповідь чекали 7 хвилин, а йшли міліціянти з сусідньої будівлі 40 хвилин замість 2-х. Тоді ми думали, що в нашій країні гнила вся система й інакше бути не може, бо ми державі, як інституту, на байдужі. Мала надію, що з появою Патрульна поліція України та сучасного менеджера Khatia Dekanoidze щось зміниться. Та де там...

Я щомісяця плачу податки більші за мінімальну заробітну плату й хочу бути захищеною у рідній країні й знати, що поліція відповість на дзвінок вчасно чи принаймні запише звернення на автовідповідач швидкого реагування. Чи не тому так багато зґвалтувань, крадіжок, вбивств, що злочинці знають: порядних громадян ніхто не порятує, а жертва, яка могла б врятуватися, не може навіть попросити про допомогу, бо "всі оператори зайняті"...

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости