Кадрові призначені в Україні призупинені через брак представників грузинської діаспори?

8.9т

Раніше жартували про "донецьких", яких бракувало для посад на всій території України. А сьогодні модний вже інший жарт – про брак представників грузинської діаспори для того, щоб зайняти ключові посади в Україні…

Багато ключових державних органів, які мусили би здійснювати нову прозору, публічну політику і забезпечувати контроль за використанням бюджетних коштів в сьогоднішніх непростих соціально-економічних умовах залишаються без керівників. Зокрема, йдеться про голів Антимонопольного комітету, Фонду держмайна тощо, не кажучи вже про керівників "більш делікатних" структур – скажімо, Державного агентства земельних ресурсів, Державної екологічної інспекції України, Державного агентства лісових ресурсів, чорнобильської зони відчуження та багато інших.

Найбільш парадоксальна історія склалася з Рахунковою палатою. Нагадаю, це постійнодіючий орган контролю, який утворюється Верховною Радою України, підпорядкований і підзвітний їй. Так от, 25 березня 2015 року виповниться вже три роки, як абсолютна більшість складу цього органу незаконно перебуває на своїх посадах!

Як відомо, термін повноважень шести головних контролерів, заступника Голови, Секретаря Рахункової палати закінчився 25 березня 2012 року, проте вони досі продовжують займати свої посади, оскільки призначення на посади нових членів Колегії з того моменту не відбулося. До того ж, на сьогодні вакантною залишається і посада Першого заступника Рахункової палати.

Важко знайти якісь раціональні пояснення в цій історії. Зрозуміло, що різні владні угрупування борються за ці посади і тому ніяк не можуть між собою домовитись. Але, можливо, принципові кадрові призначення в Україні призупинені, бо вичерпався склад грузинської діаспори?..

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости