Добровольчі батальйони мають перейти під порядкування Міністерства оборони

2.8т

На моє переконання, запити добровольчих батальйонів про надання їм важкої техніки можуть задовольнити виключно тоді, коли ці формування перейдуть під порядкування генерального штабу та Міністерства оборони України.

Це суттєво полегшить обороноздатність та ефективність добровольчих батальйонів, адже і військова техніка, і висококваліфіковані спеціалісти, користувачі цієї техніки, будуть єдиною координованою силою, які зможуть виконувати завдання, використовуючи матеріально-технічне забезпечення Міністерства оборони" - наголосив він.

Більше того, у командирів добровольчих батальйонів з’явилась можливість на законодавчому рівні покращити оборонний сектор країни, та вирішити питання фінансування добровольців.

Від сьогодні багато командирів батальйонів добровольців представлені в парламенті від різних політичних сил, що і не є зовсім добре з певних міркувань, особливо в контексті партійної приналежності, але, що стосується наданого їм мандату довіри, то вони його мають використати максимально ефективно на законодавчому рівні – писати закони, вносити пропозиції щодо полегшення становища батальйонів та взагалі збройних сил і формувань антитерору. Ніхто краще командирів не знає досконало про потреби армії, та механізми реалізації планів їх покращення. Командири-депутати мають підготувати комплекс пропозицій щодо розподілу фінансування, і ці ініціативи будуть підтримані парламентом, який в цій сфері несе відповідальність в рамках парламентсько-президентської форми правління.

Коментуючи можливість підпорядкування добровольчих батальйонів Міністерству оборони, припускаю, що це питання цілком актуальне, і має обговорюватись на рівні військово-політичного керівництва країни.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости