Чому страшно поступатися жінкам місцем в маршрутці

Чому страшно поступатися жінкам місцем в маршрутці

Соромно в цьому зізнатись, але я боюсь поступатися жінкам місцем у громадському транспорті.

От уявіть, заходить в автобус жінка років 50, і щойно ти збираєшся поступитись місцем, як одразу починаєш хвилюватись: раптом вона образиться і вирішить, що ти прийняв її за бабусю.

Ви скажете дурниця, а один мій знайомий якось поступився жіночці місцем, вона сіла і розплакалась. Каже, їй всього 48, просто вона з цією роботою нафарбуватись не встигла.

Інша загрозлива аудиторія - повненькі дівчата. Через одну з таких я і вирішив написати цей пост.

Видео дня

Їду вчора в маршрутці, заходить дівчина і стоїть наді мною. Я їй: "Сідайте, будь-ласка". А вона так суворо: "Я не вагітна!". І відходить в іншу сторону.

І взагалі, коли ти поступаєшся місцем жінкам від 12 до 40 років, вони сприймають це за залицяння. Хтось морозиться, хтось бесіду починає.

А я ж просто місце звільнив і хотів далі читати книгу.

Коротше, для себе я придумав наступну схему. Коли в транспорт заходить жінка, а вільного місця нема, я роблю вигляд, що скоро моя зупинка, і ніби збираюсь виходити. А потім ще їду пів-маршруту стоячи.

Нестерпна важкість буття...

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...