Плювок в обличчя українцям

Плювок в обличчя українцям

Це ж яких тараканів треба мати в голові, щоб ляпнути подібне в прямому ефірі!

Видео дня

Я про слова ведучої каналу "Еспресо" Мирослави Барчук, яка обговорюючи відставку з 1 Національного Зураба Аласанії, поставила йому в заслугу те, що він перекрив доступ на телеканал українській пісні. Все б нічого якби вона не сказала наступне. Далі - цитата: "Він (Зураб Аласанія) перекрив доступ усій тій жлобсько-нафталіновій естраді, яка десятиліттями отруювала наш простір..."

Ця шокуюча заява розірвала мою свідомість. Такі слова могли б злетіти з вуст якоїсь пустопорожньої гламурної барбі, яких багато на різних телеканалах. Але не з вуст досвідченої професійної журналістки, яка народилась у Києві, виросла в акторській родині, чия мати (увага!) Герой України, народна артистка України - Неоніла Крюкова!

Виходить так, що вся та чудова плеяда майстрів, включаючи її маму, яка складала золотий фонд нашої естради - а саме Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Тарас Петриненко, Микола Мозговий, Віталій Білоножко, Ніна Матвієнко, Раїса Кириченко, Алла Кудлай, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Павло Зібров, Віктор Шпортько і багато інших неповторних особистостей - це всього лише люди, які отруювали український інформаційний простір???!

Я не знаю, що відбувається з людьми. Чому вони так легко відрікаються від власної культури, зраджують покоління своїх батьків, дідів і прадідів? Звідки стільки невиправданої ненависті і зневаги? Чому так легко рвуть ланцюжки поколінь? Адже вони, як ланцюжки ДНК, несуть у собі генетичну пам"ять.

Культура, пані Мирославо, це значно більше, аніж старий Запорожець із якого хочеться пересісти на Мерседес, тому що він зручніший!

Я ще раз переконався в тому, як погано люди, навіть ті, що вважають себе освідченими, оцінюють роль культури в існуванні нації і держави.

Як вони не розуміють, що витісняючи рідну культуру з інформаційного простору і насичуючи її чужорідним контентом, ми тим самим віддаємо без бою все, за що проливалася кров наших пращурів. За що і сьогодні ллється кров на Сході України!

Якщо це читатиме шановний Микола Княжицький, я б дуже попросив його, аби він примусив публічно вибачитися свою співробітницю за ці ганебні і образливі слова, що прозвучали, як плювок в обличчя власному народові.

Якщо ж все так і залишиться без відповідної реакції, то я буду вважати, що канал "Еспресо", який позиціонує себе як патріотичний, нічим не відрізняється від тих каналів, де паплюжити українців уже стало традицією.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...