Це ж яких тараканів треба мати в голові, щоб ляпнути подібне в прямому ефірі!

Я про слова ведучої каналу "Еспресо" Мирослави Барчук, яка обговорюючи відставку з 1 Національного Зураба Аласанії, поставила йому в заслугу те, що він перекрив доступ на телеканал українській пісні. Все б нічого якби вона не сказала наступне. Далі - цитата: "Він (Зураб Аласанія) перекрив доступ усій тій жлобсько-нафталіновій естраді, яка десятиліттями отруювала наш простір..."

Ця шокуюча заява розірвала мою свідомість. Такі слова могли б злетіти з вуст якоїсь пустопорожньої гламурної барбі, яких багато на різних телеканалах. Але не з вуст досвідченої професійної журналістки, яка народилась у Києві, виросла в акторській родині, чия мати (увага!) Герой України, народна артистка України - Неоніла Крюкова!

Виходить так, що вся та чудова плеяда майстрів, включаючи її маму, яка складала золотий фонд нашої естради - а саме Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Тарас Петриненко, Микола Мозговий, Віталій Білоножко, Ніна Матвієнко, Раїса Кириченко, Алла Кудлай, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Павло Зібров, Віктор Шпортько і багато інших неповторних особистостей - це всього лише люди, які отруювали український інформаційний простір???!

Я не знаю, що відбувається з людьми. Чому вони так легко відрікаються від власної культури, зраджують покоління своїх батьків, дідів і прадідів? Звідки стільки невиправданої ненависті і зневаги? Чому так легко рвуть ланцюжки поколінь? Адже вони, як ланцюжки ДНК, несуть у собі генетичну пам"ять.

Культура, пані Мирославо, це значно більше, аніж старий Запорожець із якого хочеться пересісти на Мерседес, тому що він зручніший!

Я ще раз переконався в тому, як погано люди, навіть ті, що вважають себе освідченими, оцінюють роль культури в існуванні нації і держави.

Як вони не розуміють, що витісняючи рідну культуру з інформаційного простору і насичуючи її чужорідним контентом, ми тим самим віддаємо без бою все, за що проливалася кров наших пращурів. За що і сьогодні ллється кров на Сході України!

Якщо це читатиме шановний Микола Княжицький, я б дуже попросив його, аби він примусив публічно вибачитися свою співробітницю за ці ганебні і образливі слова, що прозвучали, як плювок в обличчя власному народові.

Якщо ж все так і залишиться без відповідної реакції, то я буду вважати, що канал "Еспресо", який позиціонує себе як патріотичний, нічим не відрізняється від тих каналів, де паплюжити українців уже стало традицією.

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги