УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Степан Барна: іуди українського парламенту

Степан Барна: іуди українського парламенту

Іуда - це персонаж біблійної історії, який продав за 30 срібників найсвятіше. Завтра в українському парламенті можуть з'явитися свої іуди. Вони підторговували нами, нашими інтересами й інтересами України. Але іудами не народжуються, ними стають.

Видео дня

Завтра ті, хто звуться народним обранцями, будуть продавати нашу з вами землю. Точніше, продавати нас із нашою землею оптом.

Закон про ринок землі забере у наших батьків й у нас останнє – нашу землю. Яку ми так любимо називати Батьківщиною.

226 кнопкодавів спробують вкрасти нашу землю, яка їх народила, і яка їх до цього часу чомусь носить.

Землю, яку у нас забирали під час колективізації. Землю, із якою нас витискували голодоморами. Землю, кожен метр якої политий кров'ю наших дідів і прадідів.

30 мільйонів гектарів українських чорноземів, 30 мільйонів гектарів, які можуть годувати не тільки нас, але й пів земної кулі, завтра продадуть.

Їхні рішення у чомусь зрозумілі. Вони хочуть скоріше продати те, що усіма фібрами своєї, з дозволу сказати душі, ненавидять – Українську Землю.

Що ми можемо зробити, щоб захистити землю, яка нас народила? Головне не мовчати. Головне діяти. Я як депутат Тернопільської облради буду ініціювати термінове засідання облради. Рішення, яке має прийняти депутати облради – відмова виконувати злочинний закон про ринок землі. Закликаю до подібних рішень й інші осередки самоврядування.

Ми маємо дати зрозуміти іудам при владі – кріпосне право в Україні не пройде!

Я вірю, що наша земля, якою вони здумали торгувати, рано чи пізно буде горіти під їхніми ногами.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...