, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Вбивство Бабаєва та замах на Садового - терористичні акти

3.2тЧитать новость на украинском

Вбивство Олега Бабаєва та замах на Андрія Садового потрібно розгадати як терористичний акт.

Друзі, в мене погана новина. Розповсюджувач міжнародного тероризму, Російська Федерація та її українські резиденти, не виключено що і парламентське лобі, задіюють локальні терористичні акти на материковій та мирній частині України для дестабілізації ситуації перед парламентськими виборами для унеможливлення провести чесні та демократичні вибори до парламенту та законсервувати своє представництво в законодавчому органі.

Замах на мера Львова та ліквідація мера Кременчука - одна справа, і для мене очевидно, що це одна із спроб змусити адміністрацію Порошенко знайти альтернативу міжнародному пошуку механізмів тиску на Росію, іншими словами, змусити ПАП капітулювати.

Переконаний, це не останні жахливі кроки агресора, тому, не виключаю, що замахи та вбивства вагомих та позиційних політиків трансформуються в регулярність.

Знакове, що замах та вбивство відбулись напередодні введення санкцій ЄС по відношенню до Росії. Пропоную замислитися над тим, хто може бути наступною жертвою російської глобальної агресії проти України? Хто реально вплине на хід подій, в яких Росія поверне свій вплив на ситуацію?

Маріуполь, Одеса, Херсон (губернатор втік), Миколаїв. На мій погляд, ці регіони знаходяться в групі ризику.

Довідка для скептиків.

Терористичний акт — це застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги