, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Заяви Арсена Авакова про те, що знайдено убивць Бузини, виглядають дилетантськи. Надто швидко він оголосив їх убивцями, не чекаючи рішення суду.

Убивство Бузини, судячи з того розголосу, який воно набуло у Росії, більше схоже на замовне і добре сплановане. А коли такі речі планують, то завжди знаходять когось, кого можна підставити. Наприклад, кількох націоналістів.

Але навіщо було націоналістам убивати Бузину – мені незрозуміло. Перед тим Бузину поперли з газети. Майданчика для висловлювання своєї позиції у нього не було. Та й те, що він висловлював, скидалося на звичайне епатування публіки. Кому він був потрібен?

В Україні є сайти і видання, де пишуть набагато ганебніші речі, відверто сепаратистські. А Бузина ніколи сепаратистом не був. Якщо вже мали націоналісти когось замочити, то можна було підшукати куди крутішу кандидатуру.

Ну, а як вибивають свідчення і признання, ми знаємо. Нічого насправді не змінилося. Тому залишається тільки стежити і дивуватися. На щастя, у нас не Білорусь, де можна швиденько засудити до смерті і стратити.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги