Чому совок все одно переможе

27.9т

Я так думаю, що це совкова мода - питати в народу, як має називатися те чи інше місто. Хтось питав наших предків, як назвати Київ чи Тернопіль? Коли починають питати, то в результаті завжди більшість голосує за якесь лайно.

Ну от совєти вирішили переназвати Станіслав. Було два варіанти - Івано-Франківськ і Прикарпатськ. Що те, а що те - лайно. А Станіслав Потоцький, на честь якого місто назвали, за походженням українець, лицар. Ну для совків це звісно ж не аргумент, але годилося б бодай тепер повернути стару назву. Як і Червонограду Христинопіль.

У нас дещо дике ставлення до назв, які прийшли від так званих польських, а насправді від українських магнатів. А ось Лондон заснували римляни і нічого.

Але у нас мова про міста, які совєти переіначили, але не засновували. А якщо місто носило свою назву бодай років 150-200, то це вже історична назва.

Тепер ось народ дискутує про Дніпропетровськ. Тут нема що дискутувати, бо все одно переможе совок.

З народом ніхто ж не радиться, як вести економічну політику, які тарифи встановлювати. Назву треба давати таку, за яку не буде соромно в майбутньому. Чим Січеслав нездалий? І була ж така назва колись. Але нє, народні маси захочуть Днєпр. Бо народні маси не мають жодних сентиментів до Січі, про яку вони мало що знають. Чи до козацтва, яке відродилося у 1917-1920-тих роках.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги