newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Євген Нагорний: українці, давайте жити краще!

Євген Нагорний: українці, давайте жити краще!

Всім привіт) давно вже не писав нічого в ЖЖ і от нарешті захистив диплом, в результаті чого з'явився вагон вільного часу і вирішив написати свій черговий "шедевр"..хах.....жартую звичайно)))

Видео дня

в цей раз хочу висвітлити свої думки про те, що нас всіх об'єднує - про нашу Батьківщину - Україну)))хтось звичайно може зауважити що в наш час, держава нас точно вже не обєднує,а навпаки, але я візьму хоча б територіальну приналежність українців)

ось так якщо подумати...ми одна з самих молодших націй в світі - в цьому році нашій неньці виповниться тільки 21 рік)і більша частина вітчизняних політиків при тих чи інших економічних і соціальних негараздах ссилається на молодість нашої держави і відсутність досвіду у вирішенні проблемних питань. Можливо в цьому і є якась доля правди,але не до такої міри, щоб в різноманітних міжнародниих рейтингах ми посідали місця поряд з Тринідадом і Тобаго, Гватемалою і Гондурасом (чесно.я в шоці...).

За часів СРСР наша нація була одною з найпродуктивніших в Союзі,проте,як показав час,роздроблення величезної структури негавтивно вплинуло на нашу націю, яка не може ефективно влитися і функцонувати в світовій системі)

проте в даному записі, я хочу ідентифікувати інше проблематичне питання...питання нашого менталітету...Ні,я ні в якому разі не хочу образити наш народ..ми були,є і будемо залишатися одними із самих трудолюбових націй у світі...але постає логічне питання:чому ми тоді знаходимося на такому низькому рівні розвитку?...уже стало шаблоном все звалювати на правлячі верхівки, їх корупцію і тому подібне...так,не буду сперечатися, ця проблема і дійсно грізна! враховуючи могутність олігархічних кланів, нашій державі важко розраховувати на нормальний розвиток...але ж сам народ!!!!!! Люди,прокиньтесь!!!!! як говорив хтось із відомих: "якщо хочеш змінити світ,то почни з себе")))і це абсолютна правда!!!

ну не будемо ми жити і процвітати як країни Європейського Союзу, доки будемо мати такий світогляд!

мені просто соромно коли людина йде по вулиці і просто "в тупу" викидає пусту пляшку,або інше сміття на асфальт або траву! або коли горить червоне світло світлофора, і народ починає переходити дорогу, наперекір машинам,а потім ще й обкладають водіїв трьохповерховим матом! життя не втече від вас за ці 20 чи 30 секунд, які ви можете просто перечекати або за які підійдете до сміттєвого баку)

ми прагнемо інтегруватися в ЄвроСоюз,ще кудись...проте єврозона це не тільки економічний союз..там у людей зовсім інші культурні цінності! звичайно там і інша влада,але все ж таки...українському народу потрібно обєднатися в один механізм..не повинно бути помаранчвих і синьо-білих, Сходу і Заходу...тільки тоді ми зможемо направитися на істинний путь ..в єдинстві наша сила! коли у 2004 році відбулася революція, я думав "ось,нарешті ми дійшли до того феєричного і переможного моменту"..проте мої мрії про ідеальну державу розвалилися ще скоріше ніж картковий будиночок...

я вірю, що настане і час України...але закликаю вас: "не ссилайтесь на нашу владу,а робіть кожен день себе кращими,робіть своє життя кращим і тоді ви побачите результати...тоді наші депутати зрозуміють, що в нас в країні живе не сіра масса, яка продає свої голоси на виборах за 100 гривень, а у нас функціонує висококультурне суспільство...тоді вони почнуть нас боятися,а не ми їх!!!!"і ще одне,наостанок..не треба жити за принципом "моя хата скраю - нічого не знаю"..допомагайте ближнім,друзям, а можливо і невідомим людям - коли воно того потребують) ви ж не можете знати як життя складеться для вас навіть завтра)))))

п.с.люблю тебе, моя Україно)

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...