Терористи проводять передислокацію сил

3.2т

Протягом останніх двох днів у Луганській області почалися масштабні переміщення підрозділів т.зв."армії ЛНР" по території, контрольованій бойовиками.

Зокрема, в районі м.Петровський (Краснолучський район Луганська обл) спостерігається велика концентрація важкої техніки бойовиків. Наразі, техніка розміщується в лісосмузі поблизу самого міста Петровський і вздовж траси Луганськ-Донецьк. Передислокація важкої техніки та живої сили бойовиків відбувається з місць їхньої постійної дислокації, а саме: м.Свердловськ та м.Брянка. Повідомлення ЗМІ про те, що підрозділи ЗС РФ та "армії ЛНР" в терміновому порядку покидають місто Брянка (Луганська область), в якому вони довгий час були розквартировані, не відповідають дійсності. Відбувається переміщення особового складу та техніки бойовиків по території Луганської області, а не виведення її на територію РФ.

В м.Красний Луч важка бронетехніка бойовиків розташована на території "Реммехзаводу" за адресою: м.Красний Луч, Луганське шосе, 1.Територія заводу використовується не тільки як місце відстою і зберігання важкої техніки, а й як ремонтно-відновлювальна база.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости