, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Не дамо владі "продати" інтереси деревообробників

18.8т

ЗМІ повідомляють, що уряд хоче відмінити 10-річний мораторій на експорт лісу-кругляка. Хочуть "продати" інтереси цілої галузі та екологію власної країни за черговий закордонний кредит.

Не для того ми так непросто виборювали закон про мораторій в парламенті разом з Віктором Галасюком та іншими колегами, щоб потім дозволити владі здати національний інтерес!

Збереження мораторію, який підтримується вітчизняними деревообробниками, в комплексі з іншими запропонованими командою РПЛ законопроектами та заходами, дозволить принаймні вдвічі збільшити експорт галузі, якій нині складає 1,1 млрд дол США на рік. Це дасть ще й десятки тисяч робочих місць, мільярди інвестицій та сотні мільйонів податкових надходжень щорічно. Чи уряд готовий принести це в жертву заради чергового мільярду євро "макрофінансової допомоги"?

Поки самі собі не допоможемо, ніхто нам не допоможе. Краще б уряд нарешті зупинив контрабанду на митниці та ліквідував корупційні схеми розподілу деревини на внутрішньому ринку, які породжують її штучний дефіцит для виробників, а не посягав на мораторій, вигідний українській промисловості та суспільству!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги