Звернення до народних депутатів України VIII скликання

18.2т

Шановні колеги!

17 вересня, піддавшись на маніпуляції Генпрокурора Віктора Шокіна і спікера парламенту Володимира Гройсмана, 262 з Вас грубо і цинічно, порушивши Конституцію і Закони України, регламент Верховної Ради, проголосували за моє притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт. І я на вас навіть не ображаюсь, адже ви були під шокуючим впливом фейкового, сфальшованого відео, на якому я ніби то отримував неправомірну вигоду. Зізнаюсь: і я тоді був шокований. Це вже зараз, проаналізувавши цю брутальну фальшивку, я можу повідомити, що мої слова про розцінки на депутатські запити і звернення вирізані та поміщені в цю фальшивку з мого інтерв'ю одному з західно-європейських каналів на тему політичної корупції. Жодної копійки якихось грошей, а тим більше тих сум про які йдеться у фейковому відео, в мене не вилучено, більше того - так званий заявник в протоколі свого допиту стверджує, що в момент ніби то отримання від нього грошей я був одягнутий (увага!) в темний костюм із значком нардепа. Колеги, ви всі чудово бачили те фальшиве відео і бачили, що на ньому особа схожа на мене була одягнута в камуфльовану футболку.

Вам не смішно? Мені - ні!

Не смішно, бо корупціонери, які крали і далі крадуть, вільно ходять на свободі. Навіть ті, кого ловлять на гарячому, відпускаються судами. А мені нелюстрований суддя Печерського суду Карабань, який свого часу судив майданівців, навіть відмовив в праві на заставу, яка передбачена законом.

Я розцінюю все, що зробили зі мною виключно як політичну розправу за мою критику на адресу Генпрокурора та Президента, за викриття мною корупційних схем в енергетиці, за мою принципову позицію в очищенні та реформуванні правоохоронної та судової системи.

Шановні колеги, зараз я не прошу вас про допомогу і не благаю про співчуття, допомогу у звільненні. Я прошу вас вберегти в Україні парламентаризм, і не допустити відродження тоталітаризму. За це двічі боровся Майдан, за це гинули Герої Небесної Сотні.

Процедура прийнятті диктаторських законів 16 січня мало чим відрізняється від вашого голосування 17 вересня за зняття з мене депутатської недоторканності. До речі, в тих же злочинних законах 16 січня банда Януковича намагалась спростити процедуру зняття депутатської недоторканності, але навіть вони були демократичніші ніж ви, бо не збирались арештовувати народних депутатів без висновку регламентного комітету.

Колеги, я повторюсь, що не звертаюсь до вас по допомогу. Я прошу вас припинити порушувати Конституцію і регламент при ухваленні навіть найкращих реформаторських законів. Адже в даному випадку засоби не виправдовують мету.

Мене арештували без права на заставу не за для мого гіпотетичного покарання, а для того, щоб залякати вас, колеги, і зробити український парламент зручним і керованим. Уявіть собі, що завтра не доведи Боже, на моніторах парламенту покажуть відео, на якому хтось з вас, хто посмів критикувати Генпрокурора чи Президента, гвалтує жінку чи розбещує дітей. А такі звинувачення вже були. Уявили? А тепер скажіть, як би ви голосували, якби Генпрокурор і спікер Гройсман попросили негайно арештувати колегу, який ніби то фігурував в продемонстрованому вам відео? Якщо ви, шановні колеги, і надалі будете керуватись емоціями та слідувати, як вівці, вказівкам маніпуляторів Шокіна, Гройсмана та Порошенка, то вони швидко перетворять вас на стадо, знищать парламентаризм і узурпують владу. Цього однозначно не стерпить волелюбний український народ, який здійснив вже дві революції борячись з саме авторитаризмом. Третьої революції наша державність скоріше за все не витримає, бо маємо зовнішнього агресора, який неодмінно скористається будь-якими заворушеннями в середині нашої країни, що однозначно закінчиться для України новими територіальними втратами. Саме тому найбільша відповідальність за збереження парламентаризму і відповідно державності, лежить на вас - колеги народні депутати.

Зараз перед українським парламентом стоїть три надважливих завдання:

Перше і найголовніше: не допустити прийняття змін до Конституції України, які б обмежували в країні парламентаризм і посилювали авторитарні функції президента. Натомість місія цього парламенту полягає в тому, щоб усунути з Конституції протиріччя у повноваження Прем'єр-міністра і Президента України. Мусимо перетворити Україну на сильну парламентську країну, адже за це боролись два Майдани поспіль.

Друге: Мусимо як найшвидше ухвалити Закон про процедуру імпічмента Президента, щоб в майбутньому уникнути прецедентів на зразок "легітимного" Януковича.

Третє: Необхідно ще на цій сесії парламенту розглянути і ухвалити Закон про тимчасові слідчі комісії, що однозначно посилить роль парламенту в контролі над правоохоронними органами і надасть нам можливість реальної, а не фейкової боротьби з корупцією.

Тільки пройшовши три згадані вище етапи, український парламент ввійде в історію, а не вступить в лайно, як наші попередники.

Що ж до мене особисто, то я буду боротись і далі за справедливість, бо переконаний в своїй невинуватості. Дякую всім колегам з усіх фракцій та позафракційним, які мене підтримали і підтримають.

Борімося! З нами Бог і Україна!

Народний депутат України VIII скликання

Ігор Мосійчук

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги