newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Роман Мацола
Роман Мацола
народний депутат України

Блог | Не про те говоримо…

Не про те говоримо…

Вам теж здається, що українська політика рухається кудись не туди? А політики говорять щось не те?

Видео дня

Так, дуже емоційно насиченими видались останні дні в парламенті. І політикам не нудно, і людям цікаво спостерігати.

Так, смішно дивитися, як депутати обзивають одне одного тваринами, вдаються до низьких метафор, метають один в одного примітивними заявами.

Смішно, якби не було так сумно.

Чесно, мене вже нудить...

Рівень політичної дискусії сьогодні став вражаюче низьким. І найгірше те, що за тими примітивними сварками криються страшні і небезпечні для країни речі.

Урвати хоч трохи більше влади, провести до парламенту хоча б трохи більше "штиків" - ось справжня ціль тих, хто розгойдує політичну ситуацію. Заради своїх кишенькових амбіцій вони готові пожертвувати всією країною. Бо на країну їм, власне кажучи, наплювати. Лиш би трохи більше влади, ще трохи влади!

Політики, як шакали, налетіли на опозиційну нішу і абсолютно не турбуються про наслідки своїх дій. Вони дуже зацікавлені у збуренні ситуації. Заради чого? Заради омріяних дострокових виборів. Їм здається, що саме зараз вони прохідні, що вони можуть завести свої партії до парламенту, або збільшити фракції декількома бійцями, трохи посилити свій вплив.

А якою ціною держава може пережити ці вибори – це їх зовсім не турбує.

Дестабілізація та підвищення напруги не принесе Україні і українцям нічого хорошого. І люди, які це роблять, свідомо чи ні, але підігрують інтересам певних наших сусідів.

Я далекий від того, щоб пов’язувати будь-які протести з "рукою Кремля" і за будь-якої нагоди називати усіх, хто не згоден з "лінією партії", агентами Москви. Але давайте діяти, виходячи з наших, українських, інтересів.

Коли заради зростання рейтингу на якусь долю відсотка респектабельні політики готові бити одне одному пики, виплачувати людям копійки за вистоювання під державними установами, обзивати один одного на камеру – у мене виникає багато питань.

Але головне із них: чи це вигідно Україні?

Політики мають усвідомлювати, що зараз говорити треба про інше. У нас є більш нагальні та серйозні проблеми, яким слід приділити увагу. Передусім економічні, фінансові, освітні, сільськогосподарські… Давайте краще фахово дискутуватимемо про них і спільно шукатимемо вихід.

Ну так, не настільки весело буде про це говорити. Картинка на екрані буде не та.

Але політикам з різних таборів давно пора зрозуміти – Україні потрібен загальнодержавний круглий стіл, а не квадратна голова від шуму в гучномовцях.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...