В Авдіївці терористи мають серйозні проблеми

26.5т

В Авдіївці справді йдуть постійні провокації і обстріли, але українська армія тримає позиції. Противник підігнав під Авдіївку велику кількість техніки, але взяти її неможливо. Наші там добре окопані, озброєні, відведена артилерія може дуже швидко дістатися місця підтримки і підтримати вогнем. Так що панікувати не треба.

Наразі йдуть масові інформаційні вкидання, що бойовики готують штурм на 15-те число, але ми на це не ведемось, бо таких вкидань було дуже багато.

Усіх даних по всіх секторах у мене нема, але обстріли в Авдіївці, схоже, носять більш відволікаючий характер, щоб зімітувати можливий штурм саме в цьому напрямку. Бойовики зігнали туди техніку, але не сформували групи, щоб нанести нашим серйозні втрати. Тому, якщо реальний штурм і буде, то в іншому місці. Але, так, обстріли щоденні з кулеметів, мінометів, тому фактично кожного дня є поранені.

Цінність авдієвської промзони в тому, що звідти дуже зручно контролювати тамтешній плацдарм і головну магістраль, яка з’єднує два терористичні угрупування і російські війська, між Донецьком та Луганськом. Техніка і пальне для них приходить в Луганськ, Донецьк, на Дебальцевський вузол і в Іловайськ. Її ж треба переганяти, а полями це робити складно. Найлегше маневрувати через цю магістраль, але українські сили обрізали бойовикам таку можливість. Тому терористи мають серйозні проблеми.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости