newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Мирослав Гай
Мирослав Гай
Офицер, волонтер, военный журналист

Блог | В Авдіївці терористи мають серйозні проблеми

В Авдіївці терористи мають серйозні проблеми

В Авдіївці справді йдуть постійні провокації і обстріли, але українська армія тримає позиції. Противник підігнав під Авдіївку велику кількість техніки, але взяти її неможливо. Наші там добре окопані, озброєні, відведена артилерія може дуже швидко дістатися місця підтримки і підтримати вогнем. Так що панікувати не треба.

Видео дня

Читайте: Реалии оккупированного Донецка в 2016 году. Часть 1

Наразі йдуть масові інформаційні вкидання, що бойовики готують штурм на 15-те число, але ми на це не ведемось, бо таких вкидань було дуже багато.

Усіх даних по всіх секторах у мене нема, але обстріли в Авдіївці, схоже, носять більш відволікаючий характер, щоб зімітувати можливий штурм саме в цьому напрямку. Бойовики зігнали туди техніку, але не сформували групи, щоб нанести нашим серйозні втрати. Тому, якщо реальний штурм і буде, то в іншому місці. Але, так, обстріли щоденні з кулеметів, мінометів, тому фактично кожного дня є поранені.

Цінність авдієвської промзони в тому, що звідти дуже зручно контролювати тамтешній плацдарм і головну магістраль, яка з’єднує два терористичні угрупування і російські війська, між Донецьком та Луганськом. Техніка і пальне для них приходить в Луганськ, Донецьк, на Дебальцевський вузол і в Іловайськ. Її ж треба переганяти, а полями це робити складно. Найлегше маневрувати через цю магістраль, але українські сили обрізали бойовикам таку можливість. Тому терористи мають серйозні проблеми.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...