Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Павел Нусс: "Батьківщина" та "Радикальна партія" можуть не потрапити до парламенту

'Батьківщина' та 'Радикальна партія' можуть не потрапити до парламенту

На майбутніх дострокових виборах до парламенту можуть статися речі, які передбачити сьогодні елементарно неможливо, враховуючи заангажованість та керованість декількох соціологічних агентств, які надають позитивні результати соціологічних досліджень багатьом політичним проектам, таким як "Радикальна партія", "Батьківщина" тощо.

Видео дня

Я маю на увазі можливість, яку не розглядає Тимошенко та Ляшко. Поразка цих політичних проектів на виборах можлива з великою вірогідністю, і це пояснюється швидкою зміною вподобань електорату. Демагогічні заяви Ляшка та відсторонення Тимошенко від загальнонаціональних загроз можуть стати причиною їхньої неочікуваної поразки на виборах у жовтні. Виборець в останні дні перегонів зможе прийняти адекватне рішення віддати свій голос сильній політичній структурі, як це відбулось і на президентських виборах.

Щодо "Батьківщини" причиною їхньою поразки може стати повернення до партійної диктатури, яка призводить до втрати партійців на місцях та орієнтованих на Порошенко членів фракції. Особливою ознакою поразки може стати й невизначеність Арсенія Яценюка, який схоже, не пов'язує своє майбутнє з цією політичною силою. Що стосується "РПЛ" - все елементарно. З усією повагою до прихильників такого типу політиків, як Ляшко, варто зазначити, що окрім фінансових ресурсів та інвестицій в цей проект і чисельними політичними ток-шоу у цьому проекті немає нічого. Ні розгалуженої партійної структури, ні менеджменту, ні базового електорату. Тому я розцінюю їхні шанси на перемогу песимістично. В зоні ризику також опиняється й "Свобода", в якій з'явився більш аргументований конкурент в обличчі "Правого сектору". Партія регіонів та КПУ не мають жодних шансів потрапити до парламенту, а ось на заміну їм можуть потрапити під купол "Сильна Україна", яка сконцентрує навколо себе частину південного електорату або "Партія розвитку України". Відносно перспектив "ГП" Гриценка все залежить від його позиції на початку перегонів. Якщо Анатолій Степанович відмовиться від зайвої критики, а запропонує свої послуги як державника - невеликі, але шанси на перемогу є. Він відбере голоси навіть персонально прихильників О.Ляшка.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...