Що я побачив на кримському курортi

Що я побачив на кримському курортi

Некримських зменшилось навіть не кількісно, а якісно. Кількісно - в порівнянні з попередніми двома роками окупації. Якісно, тобто в порядок, у порівнянні з "золотим віком" Януковича.

Це видно з багатьох критеріїв. А навіть по тому, що в суботу-неділю народ на пляжах є, а в будні - нема. Місцеві, в тому числі іногородні, становлять основний кістяк відпочивальників.

Приїзжі вирізняються чудернацькими костюмами. З хорошого - розкішний капелюх, що прикриває не лише зачіску, а й плечі, в наборі з купальником - красиво, по-тургенівські застенчиво. З відразного - труселями з путлером, двоголовим монстром або аквафрешем на причинному та відхожому місцях. Всіма різновидами акцентів, що постійно наштовхує автора ціх рядків на академічне обгрунтування одразу трьох різних мов російського суперетносу. Незбагненним намаганням кучкуватись. На пустому пляжі чи бухті, нова група росіянців не стане усамітнюватись, навпаки, попрямує туди, де вже є люди - щоб разом утворити стадо.

Видео дня

Місцеве фонове населення відрізняється тим, що воно менше загоріле, проте й не обгоріле, тоді як росіянці більшостю нагадують печених раків, а меншість має такий колір шкіри, якому не страшен жоден ультрафіолет. Новачок кольору синьої птиці з радянського універмагу - це росіянець, вже скоро він почервоніє. Хлопець знимає майку, а під нею ще одна майка - тільки у вигляді білої плями на шкірі, це місцеве фонове населення. Немовби щойно з трактору (але тут це звуть "пивний загар"). Місцеві хлопці дуже полюбляють купатись в сімейних трусах, шортах, штанях і навіть трениках. Це дуже незручно (кажу як людина, якій доводилось опинитись у воді при повному параді), але є чітким маркером щоб відрізнятись від приїзжих.

Іногородній старанно косить під приїжжого росіянця. Він носить плавки і купальники, літні парасольки і простирадла (тоді як місцевий обмежується максимум рушниками). Він може притягнути з собою з міста навіть маску, трубку і ласти. Проте всі ці речі більш добротні, хоч і ношені. Видно, що їх зберігають від сезону до сезону, тоді як росіянці вимушені купувати задурно товари сумнівної якості.

Раніше був ще маркер - іногородні не купуватимуть "сальоной кукурузи", "самоси", "пахлаву", а некримські (тоді це були на 60% українці) кидалися як сарана. Але цього року помітно, що росіянці народ бідний і все своє пожрать носить чи возить із собою.

І трохи лірики. Замилувався трьома дівчинами, нашими "татарочками", які плавали прямо в одязі - легких сукнях і спідницях. На тлі навколишнього зубожіння це виглядало просто божествено. Після такого в бік метрес у купальниках навіть дивитись ліньки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...