Відкрита заява авторського колективу законопроекту #3357 щодо оголошеного "компромісу" в податковій реформі

2.7т

Відкрита заява

авторського колективу законопроекту #3357

щодо оголошеного "компромісу" в податковій реформі

Вчора, 7 грудня 2015 року, ЗМІ поширили заяву представників Міністерства фінансів про нібито досягнений компроміс невстановлених авторів податкової реформи "від Мінфіну" з авторським колективом законопроекту #3357 (ліберальна податкова реформа).

Наголошуємо: компроміс – це згода сторін, досягнута взаємними поступками як результат перемовин заради досягнення спільної мети.

Зазначимо, що наш авторський колектив 3357 складається з громадських активістів, експертів, бізнесменів та народних депутатів. Їхні прізвища та прізвища народних депутатів, які внесли законопроект 3357 на розгляд у парламент, відомі. Текст цього законопроекту розміщений на сайті ВРУ півтора місяці тому. За цей час нами отримані сотні поправок від підприємців, галузевих асоціацій, аудиторів, юристів, представників малого та середнього бізнесу, які суттєво покращують законопроект та усувають низку недосконалостей. Цей текст вже є результатом консенсусу, досягнутого на десятках зустрічей та презентацій за останній рік. Весь цей час ми були і залишаємося відкритими для діалогу та співпраці, а також продемонстрували здатність враховувати доречні пропозиції.

Втім, наші чисельні спроби налагодити конструктивний діалог з Мінфіном залишилися без результату. Більше того, суспільство не знає, хто входить до авторської групи, що розробила варіант Міністерства фінансів, текст якого досі офіційно не оприлюднено.

Ми офіційно заявляємо, що перемовин між нашою авторською групою та розробниками реформи "від Мінфіну" не проводилося. Таким чином, заяви посадових осіб Міністерства фінансів про досягнення компромісу щодо податкової реформи – це цілеспрямоване введення в оману громадян України та наших міжнародних партнерів.

Ми й надалі залишаємося на своїй позиції та наполягаємо на негайному внесенні до порядку денного ВРУ та прийнятті законопроекту 3357 у першому читанні вже на цьому тижні з тим, щоб ухвалити зміни до податкового кодексу у цілому до кінця грудня цього року і на його основі прийняти Державний бюджет на 2016 рік.

Авторський колектив законопроекту #3357:

Larysa Antoschuk

Olga Bogdanova

Светлана Воробей

Alexey Gerashchenko

Vladimir Dubrovskiy

Тарас Козак

Дмитро Михайленко

Daniil Monin

Aleksey Oleksenko

Татьяна Острикова

Павел Себастьянович

Сергій Серветник

Михаил Соколов

Slava Cherkashyn

Alexander Shemiatkin

Tatyana Shevtsova

Ніна Южаніна

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги