УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Гриценко
Анатолий Гриценко
Лидер партии "Гражданская позиция"

Блог | Президент забув? Нагадую: слово треба тримати!

Президент забув? Нагадую: слово треба тримати!

Коаліційна Угода. Перший розділ. Перший пункт публічних зобов'язань:

1.1. Розробка та прийняття нових редакцій Стратегії національної безпеки та Воєнної доктрини з урахуванням змін у воєнно-політичній обстановці довкола України. Серед іншого, передбачити у Воєнній доктрині термін "вірогідний противник" та чітко окреслити критерії визнання певної держави (груп держав) вірогідним противником... (ІV квартал 2014)

Термін минув. Понад місяць тому. Не виконано!

Згідно Закону, хто затверджує Стратегію національної безпеки і Воєнну доктрину України? Президент. Нагадую. І разом з Вами чекаю президентських указів: про затвердження Стратегії національної безпеки і Воєнної доктрини України у новій редакції.

З чітким визначенням актуальних загроз і механізмів їх попередження та локалізації.

З обіцяною фіксацією курсу на вступ України до НАТО і розвитку армії й усього сектору безпеки за стандартами НАТО.

З обіцяною розбудовою системи територіальної оборони з опорою на досвід Швейцарії, Швеції, Ізраїлю.

З обіцяним створенням і пріоритетним розвитком Сил спеціальних операцій.

З обіцяним утворенням у складі Уряду профільного Агентства з питань розвитку оборонно-промислового комплексу та пріоритетним розвитком вітчизняної оборонки для забезпечення військ сучасною технікою і озброєнням, в кооперації з технологічно-розвинутими країнами Заходу і вже нарешті - без такої кооперації з Росією-агресором.

З відповідями на багато інших питань, які маємо вирішувати сьогодні та на перспективу, аби більше не чути від влади оте постійне скиглення: країна до оборони не готова, ворог надто сильний, ми надто слабкі, немає кому воювати, немає чим оборонятися...

Пане Президенте, було обіцяно - тож підпишіть ці вкрай важливі документи і забезпечте їх виконання владою негайно! Людей обманювати не можна. Слово треба тримати.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...