Як Росія підводить "Л/ДНР" до стану "неповернення"

46т

Лише уявіть, чи можна якимось чином реформувати, чи хоча б, з будь-якого боку покращити мильну бульку на воді, але ж це смішне для кожного нормального українця питання не є таким вже й смішним для кожного ненормального українця, що саме через цю вроджену ненормальність здобув собі нині славу "ватника". При чому, як правило, у цього не нормального українця в паспорті місце проживання нині зазначається, як в "ЛНР" чи "ДНР", а у графі національність, в переважні більшості, маємо – росіянин, то ж саме через останнє і стає зрозумілим, чому саме такого штибу "українці" і виявились з рештою не сповна розуму, які вирішили вигадати нову, нікому невідому у світі націю – луганський народ.

Цікавим є факт, що в одній із двох мильних бульок, що вже більше двох років плавають по інформаційним болотам України, а саме, у так званій ЛеНееРії, від учора почали реформувати "Міністерство інформації "ЛНР"", а точніше, його просто вирішили ліквідувати.

Важко збагнути у чому полягає таємний сенс, але лугандоська "вата" чомусь не зраділа цьому неймовірно, а навпаки, із сумом сприйняла звістку про реформування "бульбашкового міністерства", певно вподобала відчувати себе "міністерськими", враз з області і до того ж, далеко не кращої в Україні, перетворившись у столицю навіть і держави-міста, як, до речі у середньовіччі.

Разом з тим, вихлюпуючи бруд один на одного, "ватники", як це зазвичай в них трапляється, викинули й дитя, а саме, оприлюднили на своєму сайті, що їх міністерство офіційно курує заступник Міністра зв’язку і масових комунікацій РФ Дмитро Алхазов, що в чергове доказує бульбашковість цих утворень і їх повну підлеглість, правда що лише на правах колоній, єдиному центру – їх господарю Російській Федерації, яка не лише постачає туди озброєних бойовиків, але й курує так звані міністерства і надає фінансову підтримку.

Але ж по справжньому вразили насправді не це, а фраза прочитана на сайті "бульбашкового міністерства", який до речі на сьогодні заблоковано, через що доступу до нього, зрозуміло не має: "Незважаючи на те, що проект реформування державного апарату "ЛНР" обговорювався давно, ніхто й не міг подумати, що під фактичне розформування підпаде один з найуспішніших закладів за всю історію існування республіки – Міністерство інформації, друку і масових комунікацій, що показало себе як ефективний інструмент боротьби із злочинною пропагандою фашистської України.

При цьому над Міністерством нависла загроза фактичного розформування, що по своїй внутрішній суті являється фактичним злочином проти луганського народу і черговим кроком до здачі зацікавленими силами інтересів республіки".

Так от, по-справжньому вражає, як нормальна людина може бути настільки неадекватною, вибачте за каламбур. Авжеж не може, що є беззаперечним доказом, про те, що люди, які колись називались українцями і мешкали в Луганську та Донецьку, по суті від початку були лише російськими зайдами, так і не зумівши асимілюватись й досі залишившись росіянами не лише за національністю, але й, що багато гірше – по суті.

І от ця сіра, або, як зараз прийнято вважати "ватна" маса, насправді в більшості своїй є несповна розуму і це не дурна лайка, а – діагноз тому вважати, що її можна буде з часом якось переконати і схилити на свою (нормально-людську) сторону є глибоко помилковим, бо ж як відомо, скільки вовка не корми, а тваринка все одно в ліс споглядає.

Аргументую, що б та сама "вата" не подумала, що в справжніх (читай нормальних) українців логіка працює так само як і у них, за їх же москальською формулою: "дурак – сам дурак".

Для початку спробуємо второпати, як можна вважати "ЛНР" країною? Вже зауважив, по суті із самої назви видно, що це ніби середньовічна країна-місто, бо ж "Луганська народна республіка" отримала свою "історичну" назву від однойменної назви міста, яке за чисельністю вати є єдиним місцем на окупованій території області, яке за кількісними показниками хоч якось відповідає критеріям "прихильників путінізму". Більш того і назва цього дивного "народу" теж походить з того самого міста (я не про те, що ви подумали). Як було зазначено у вищезгаданому шедевральному тексті написаному кращими пропагандистами і майстрами пера "бульбашкового міністерства інформації "ЛНР"", несподіваного в ході реформування розігнаного "поганими лугандонськими дядьками", що "по своїй внутрішній суті являється фактичним злочином проти луганського народу".

Не зрозуміло не лише, що таке "внутрішня суть" і чим вона відрізняється від, скажемо "зовнішньої", а головне що це за диковинний, майже вимираючий, чи навпаки, тільки-но породжений, але тоді якою жабою, а головне невідомій жодній здравомислячій мало-мальськи освіченій людині, не те що вченому "луганський народ" і чим він відрізняється від його молодшого брата "антрацитівського, міусинського, чи попаснянського народів".

Про розігнане міністерство, як "один з найуспішніших закладів за всю історію існування республіки, яке показало себе ефективним інструментом боротьби із злочинною пропагандою фашистської України" взагалі коментувати важко, бо ж людина, яка верзе таку пафосну нісенітницю, зокрема як "за всю історію існування республіки" – а це скільки? Невже "ЛНР" є ровесницею стародавньої Греції, чи може Риму, або ж Київської Русі? А про "злочинну пропаганду фашистської України" можна взагалі дебатувати лише на неосяжних просторах "ЛНР", бо навіть в Росії вже далеко не всі цю маячню налаштовані сприймати спокійно.

Але, проблема у тім, що цей "луганський народ за всю історію існування республіки" (2 роки окупації), був перетворений російськими спеціалістами з інформаційних та асиметричних війн, шляхом селекції ніби з тваринами, із сірої російської етнічної маси, заселену на Донбас за радянських часів, на ще менш схильну до розумових процесів групу маргіналів під умовною назвою "вата", проживаючої нині на території зазначеного міста (аналогічно як і у Донецьку).

Так от, о ці, з дозволу сказати люди насправді в більшості свої по справжньому страждають на розумові розлади – просто вчитайтесь у текст промови по закриттю Міністерства інформації "ЛНР" і цю маячню писали найкращі із когорти пропагандистів. Мені після цього абсолютно зрозуміло чому російські куратори закрили цю шарашкіну контору, а ви почитайте таку собі Марину Харькову, там взагалі, таке враження, ніби біс всилився в бідну жінку і висмоктав їй остатки розуму. І саме в цьому ми маємо страшну приховану загрозу для національної безпеки.

Так саме проста недоумкуватість того російського бидла, яке зараз видає себе за "луганський чи донецький народ" може повернутись проти України, тому як саме їх "російськоязичне блєяньє" будь яка міжнародна організація сприйматиме не інакше як "глас народу", а це означатиме для України повну безвихідь, тому що – військовим шляхом ці території ми відвойовувати не збираємось, а мирним ми їх не повернемо, бо ж любі вибори ми вже програли на перед, саме через оцю фантастичну селекцію, проведену РФ на наших теренах, коли дві споконвічно українські області, як до речі і Крим, поголовно штучно заселені росіянами.

От і думайте, чи зможемо ми в найближчій перспективі об’єднатись з цими недоумками, а якщо навіть і так, що само по собі вже виглядає дещо малоймовірним, то яка від того насправді буде нам користь. За радість я просто мовчу…

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости