УкрРус

Гаага просто плаче

32.6т

Не знаю, що таке важке впало на голову Путіна, але нарешті зізнався, що розпочав війну на Донбасі. На форумі "Россия зовет" він офіційно визнав, що був просто змушений захищати -"русскоязычное население Донбасса". Не буду лукавити - роздумувати, що криється за всім цим одкровенням немає бажання, - в хворій голові логіки не шукай.

Так і хочеться запитати - от якого милого ти всім голову морочив історіями про те, що на Донбасі шахтарі воюють проти київської хунти? Виявляється, все прозаїчніше, - Росія захищала своїх "підданих". Цікаво, що вони у тому Кремлі таке психотропне вживають? Де тих "підданих" на нашій території уздріли?

Україна - це одна держава: від східних териконів і до карпатських гір, від Полісся і до Криму. Ми - єдина нація, де фактор мови не є визначальним. Адже нас об'єднують спільні цінності. А от для Путіна, вочевидь, такого поняття як російська нація апріорі не існує - є лише русскоязычное население. От вам і різниця між нами - хтось нація, а хтось - население.

Парадокс: для чого захищати не своїх громадян, а громадян чужої держави і чужих національностей лише за мовним принципом? Фактично, мова йде про втручання в суверенні права іншої держави і Путін це визнав. Як би там не було, але його речь - хороша заява для матеріалу Міжнародного Кримінального суду. Так що Гаага точно за ним плаче.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги