Не знаю, що таке важке впало на голову Путіна, але нарешті зізнався, що розпочав війну на Донбасі. На форумі "Россия зовет" він офіційно визнав, що був просто змушений захищати -"русскоязычное население Донбасса". Не буду лукавити - роздумувати, що криється за всім цим одкровенням немає бажання, - в хворій голові логіки не шукай.

Так і хочеться запитати - от якого милого ти всім голову морочив історіями про те, що на Донбасі шахтарі воюють проти київської хунти? Виявляється, все прозаїчніше, - Росія захищала своїх "підданих". Цікаво, що вони у тому Кремлі таке психотропне вживають? Де тих "підданих" на нашій території уздріли?

Україна - це одна держава: від східних териконів і до карпатських гір, від Полісся і до Криму. Ми - єдина нація, де фактор мови не є визначальним. Адже нас об'єднують спільні цінності. А от для Путіна, вочевидь, такого поняття як російська нація апріорі не існує - є лише русскоязычное население. От вам і різниця між нами - хтось нація, а хтось - население.

Парадокс: для чого захищати не своїх громадян, а громадян чужої держави і чужих національностей лише за мовним принципом? Фактично, мова йде про втручання в суверенні права іншої держави і Путін це визнав. Як би там не було, але його речь - хороша заява для матеріалу Міжнародного Кримінального суду. Так що Гаага точно за ним плаче.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги