Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Україною в обличчі Президента Порошенко розпочато фазу примушення Росії до миру

Україною в обличчі Президента Порошенко розпочато фазу примушення Росії до миру

Фактично, Україною в обличчі Президента Порошенко розпочато фазу примушення Росії до миру, використавши високу дипломатію та системну західну геополітику. Тобто, "мінський діалог" це тільки початок надскладного дипломатичного процесу, в результаті якого все-таки буде знайдено механізм мирного врегулювання ситуації на сході України. Чому я надаю перевагу участі в ініціативі саме Президенту, також зрозуміло, саме він активно проводив телефоні переговори щодо можливості такого діалогу з світовими лідерами, які включили в порядок денний ініціативу Порошенка, і західна дипломатія переходить в контрнаступ.

Видео дня

Щодо попередніх переговорів на рівні міністрів закордонних справ, не такі вони вже й невдалі. Сам характер таких перемовин продемонстрував солідарність ЄС з Україною, а щодо встановлення миру чи факту війни, на такому рівні не вирішиться. Питання припинення війни можна вирішити виключно на високому рівні за участі президентів.

Україна не готова до прямого безпосереднього зіткнення з російською армією, яка переважає чисельністю, озброєнням та фінансуванням. Тому будь-які переговори потрібно використовувати з максимальною користю для держави.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...