Досить оригінально прокоментував зміст своєї управлінської доктрини прем’єр-міністр В. Гройсман. Він нарешті зрозумів, що заробітні плати і пенсії в Україні – мізерні для того, щоб платити нинішні тарифи. А тому запропонував "оновлену" державну політику від свого уряду: спочатку підвищення тарифів, а потім поетапне підвищення пенсій та зарплат.

Як кажуть в Україні, воно то так, та трішечки не так…

Спочатку уряду треба було почати відроджувати українську економіку, створювати робочі місця для того, щоб реально зросли зарплати і пенсії. Потім – демонополізувати енергетичний ринок для того, щоб монополісти (тобто олігархи) не визначали цінову політику в сфері житлово-комунальних послуг. Одночасно треба було провести серйозну роботу з детінізації економіки та легалізації заробітних плат, що виплачуються "в конвертах", і ще зробити багато важливих і необхідних речей для того, щоб забезпечити європейські стандарти життя людини.

От щойно такі європейські стандарти життя людини будуть реалізовані – тоді можна виходити і на європейські тарифи.

Тому сьогоднішній початок акцій протесту проти підвищення комунальних тарифів є абсолютно зрозумілим, очевидним і очікуваним. Адже поки що політика влади популярно виглядає таким чином: багаті стають надбагатими, середній клас – бідними, а бідні – жебраками.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости