У чому гріх героїв? Вони на своїй землі!

У чому гріх героїв? Вони на своїй землі!

Тема "ОУН і Бабин Яр" не дає спокою. Цього разу для вагомості своїх "аргументів" усі штампи радянської пропаганди в інтернет виставив волонтер Цві Аріелі. На його думку, звання "волонтер московсько-української війни", дає йому право звинуватити ОУН в Голокості, антисемітизмі, усіх інших гріхах. Оскільки нічого нового він не відкрив, немає сенсу з ним дискутувати. Але є сенс дещо пригадати.

Визначні діячі ОУН А.Мельник, І. Рогач, М. Сціборський та ін. яких Аріелі грубо обізвав "паталогічними антисемітами" назавжди залишаться у свідомості нашого народу героями. Тому, що воювали на своїй землі і за свою Україну. Робили це як уміли. Але не сиділи склавши руки в очікуванні ласки від ворога. Мельник, Рогач, Сціборський, Теліга не шукали кордонів своєї держави в Москві, Варшаві, Берліні чи Єрусалимі. Але також не хотіли, щоб Москва, Варшава, Берлін чи Єрусалим встановлювали свій порядок на українській землі. У цьому їхній гріх?

Видео дня

Переконаний, це їх чеснота. До речі, не українці підняли тему Бабиного Яру. Не українці підняли тему Волині 1943р. Зрештою, не українці почали війну з Москвою. Але українців увесь час примушують виправдовуватися. Нічого з цього не вийде, панове. Ми на своїй землі!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.