Надія не одинак, вона людина команди

16.2т

Ми всі дуже чекали повернення Савченко до України. І кожен із нас у своїй мірі робив все можливе, щоб цей момент наступив якнайшвидше.

Питання українських політв’язнів ми підняли на найвищий рівень у світі. Який тільки можливо. Цією справою займалася Нормандська четвірка – Президент Франції і канцлер Німеччини, США. Про Надію Савченко говорили в Раді Європи, ОБСЄ. Вона була на устах на найвищих народних зустрічах. І завдяки цьому Надію Савченко вдалося вирвати із лап Путіна, хоча їй присудили 22 роки російської тюрми.

Що це означає для українських громадян, які є заручниками Кремля? Це означає шлях і механізм, через який можна обміняти всіх інших українських політичних в’язнів. І ми цього будемо домагатися. Перше, що сказала Надія Савченко, вступивши на українську землю, що вона бачить своєю місією – домагатися звільнення всіх українських політичних в’язнів. При цьому подякувала усьому українському народові, що її вдалося витягти із пазур Кремля.

Тепер що стосується Надії Савченко. Я неодноразово їздив до неї на суд, спершу в Москву, потім в Донецьк Ростовської області. Зумів для себе скласти її портрет. Як офіцер і військовий вона є людиною команди. Вона не одинак. Розуміє, щоб перемогти – треба працювати разом. Вчора під час нашої зустрічі я в цьому тільки зайвий раз переконався. Батьківщина має дуже сильного, у хорошому розумінні, бійця і загалом бойову одиницю у фракції.

Надія Савченко не паркетний офіцер, а реальний експерт у питаннях оборони. Вона пройшла гарячі точки, була в миротворчій місії в Іраку – і всі ці знання будуть надзвичайно корисними під час її роботи в Комітеті з питань національної безпеки й оборони, членом якого вона є.

Наступного сесійного тижня Надія по праву займе своє місце у сесійній залі фракції Батьківщини. Звісно, вона ще потребує реабілітації, бо якою б сильною не була, вона в першу чергу людина. І як кожна людина, потребує в тому числі медичної допомоги і реабілітації після пережитих часів. Але Надя офіцер і якщо є робота, то вона буде на своєму робочому місці.

Тезу, що Надя може потіснити лідера Батьківщини Юлію Тимошенко говорять ті, хто хоче зла партії. Ті, хто є нашими недругами – ті й поширюють такі тези. Можу її спростувати, бо це все надумано. Але звісно, краще ніж Надя, на це питання ніхто не відповість. Думаю, на прес-конференції його їй поставлять. Але за моїми відчуттями, вона буде прекрасно доповнювати ту команду, до якої належить. Наша фракція є найменшою у парламенті, але кожен веде свою сферу роботи. Свою сферу матиме й Надя.

Зараз у неї феноменальна довіра суспільства, яку потрібно використати на благо України. Це ж не просто слова. На сьогодні Надія – символ, герой, який живим повернувся до України. Українці за всю свою історію навчилися шанувати тільки мертвих героїв. А зараз маємо живого героя, котрий переміг режим Путіна саме через свій незламний і сильний характер. Надя змусила його поступитися і відпустити її до України.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости