, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

За міжнародну політику у нас відповідають або дураки, або російські агенти!

28.5т

Те, що зараз відбувається у відносинах України з Ізраїлем - це дипломатична диверсія. Ті, хто в Україні відповідають за міжнародну політику - або кінчені дураки, або російські агенти!

Нещодавно Ізраїль підтримав нашу державу в ООН, разом із іншими країнами засудивши російську окупацію Криму. У відповідь представник України в Раді безпеці ООН підтримав антиізраїльську резолюцію по поселеннях, замість того, щоб хоча б утриматися. На додачу в Умані невідомі здійснюють напад на єврейську синагогу. Усі ці події відбуваються напередедодні візиту прем'єра Гройсмана в Ізраїль і голосування в ізраїльському Кнесеті резолюції про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу.

Цілком очікувана реакція Ізраїлю на ці події - візит прем'єра Гройсмана скасований. Результати голосування по Голодомору теж можна передбачити. Національним інтересам України завдано непоправної шкоди, яку тепер нам довго треба буде усувати.

UPD: Я вже висловив свою негативну оцінку позиції українського МЗС щодо голосування України на підтримку резолюції РБ ООН, яка засуджує дії Ізраїлю.

Водночас вважаю реакцію на це прем'єр-міністра Нетаньяху надмірною, а його рішення про скасування візиту Гройсмана до Ізраїлю так само помилковим. Як і відмову Ізраїля в березні 2014 року підтримати резолюцію Генасамблеї ООН щодо територіальної цілісності України. Такі взаємні недружні дипломатичні дії не йдуть на користь нашим народам і призводять до поглиблення непорозумінь.

Кому це піде на користь? Очевидно це лише в інтересах Росії, яка систематично і завжди голосує за антиізраільські рішення в ООН та здійснює антиукраїнську політику.

Владі України та Ізраїля слід шукати максимального порозуміння та взаємопідтримки. І йти на зустріч одне одному, в тому числі в питаннях визнання Голодомору як геноциду та узгодження позицій в ООН. А для цього зустрічатися та спілкуватися.

Сподіваюся прем'єр Нетаньяху перегляне свою емоційну реакцію і візит прем'єр-міністра Гройсмана до Ізраїлю відбудеться в недалекому майбутньому. Наші народи мають багато обєднуючого в минулому, а також спільних інтересів і сьогодні, і в майбутньому.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги