Українські військові зайняли нові рубежі

31.2т

На Світлодарській дузі зараз такі ж самі заворухи, як були в останні 4 дні. Кардинально там нічого не мінялось. Позавчора були підозри, що може щось активізуватися, але, слава Богу, нічого не почалось. Це те, що є на даний момент.

Щодо втрат із нашого боку, то ті дані, які дає Міноборони - є близькими до реальних втрат. Хоч в нас це і непопулярно, всі думають, те, що дає Міноборони - неправда. Насправді це не так. Щодо втрат із протилежного боку - точно не знаю, бо сєпари ніколи в них не зізнаються.

Чому саме напрямок Світлодарська зазнав атаки? Там постійно були заворухи через економічно-цінні об'єкти, що знаходяться поруч, ТЕСи, водосховище. Але з нашого боку, згідно навіть другого Мінська - Дебальцево (місто за кілька кілометрів від Світлодарська. - ред) - наше і ми маємо повне законне право просуватися вперед до нього. Тому на Світлодарській дузі буде постійна гризня. Така ситуація там вже не перший день і не перший місяць. Досить часто там відбуваються серйозні артилерійські дуелі.

Взагалі в найближчий місяць провокації в районі Світлодарська будуть продовжуватися. До нього додасться ще промзона, зона Донецького аеропорту і Широкіно.

P.S. За попередньою інформацією, цієї ночі наші військові звільнили Новолуганське. За останні дні по деяким напрямкам на Світлодарській дузі ми просунулись вперед. Усі території, які ми зайняли, наші, згідно мінських договорняків.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги