УкрРус

Українські військові зайняли нові рубежі

34.6т

На Світлодарській дузі зараз такі ж самі заворухи, як були в останні 4 дні. Кардинально там нічого не мінялось. Позавчора були підозри, що може щось активізуватися, але, слава Богу, нічого не почалось. Це те, що є на даний момент.

Щодо втрат із нашого боку, то ті дані, які дає Міноборони - є близькими до реальних втрат. Хоч в нас це і непопулярно, всі думають, те, що дає Міноборони - неправда. Насправді це не так. Щодо втрат із протилежного боку - точно не знаю, бо сєпари ніколи в них не зізнаються.

Чому саме напрямок Світлодарська зазнав атаки? Там постійно були заворухи через економічно-цінні об'єкти, що знаходяться поруч, ТЕСи, водосховище. Але з нашого боку, згідно навіть другого Мінська - Дебальцево (місто за кілька кілометрів від Світлодарська. - ред) - наше і ми маємо повне законне право просуватися вперед до нього. Тому на Світлодарській дузі буде постійна гризня. Така ситуація там вже не перший день і не перший місяць. Досить часто там відбуваються серйозні артилерійські дуелі.

Взагалі в найближчий місяць провокації в районі Світлодарська будуть продовжуватися. До нього додасться ще промзона, зона Донецького аеропорту і Широкіно.

P.S. За попередньою інформацією, цієї ночі наші військові звільнили Новолуганське. За останні дні по деяким напрямкам на Світлодарській дузі ми просунулись вперед. Усі території, які ми зайняли, наші, згідно мінських договорняків.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги