Випадок у середній школі Кримнашу

Випадок у середній школі Кримнашу

Ученицю-українку звинуватили, що вона образила учнів-росіянців.

Видео дня

Справа зайшла далеко - в неї втягнуті батьки, які стуканули куди треба, вчителі, які не змогли приховати шила у мішку, та перевіряючі органи, які вже радо потирають руки в очікуванні коньяків та полян.

І ось вони по деталях поновили той зловісний епізод.

Група хлопців, як підкреслюється, різної національності, але "патріотично налаштована", себто вражена вірусом великоросійського шовинизму, не давала проходу школярці, яка декларувала, що вона українка, і "підбурювала" інших прохати про відновлення уроків української мови.

Не давали проходу в буквальному значенні слова: ставали на проході і не давали йти, користуючись цим для висказування проросійських поглядів їй в очи.

Далі настає кульмінація.

Хлопець кричить їй в обличчя:

- Запомні, ми - рускіє! Не украинцьі, нє татари, нє євреї, ми- рускіє! Ти поняла? Поняла ти?

- Поняла, - каже дівчина.

- Шо ти поняла? Скажи, шо ти поняла!

- Що ви прилагательниє. Що всі інші сущєствительниє, а ви прилагательниє.

Натовп, що спостерігав цю сцену, до того зберігав нейтралитет зеваки, а тут вибухнув сміхом. Користуючись розгубленістю, школярка прорвала блокаду і пройшла.

По школі швидко розійшовся новий мем, і тих, хто сильно жопу рве за Кримнаш, почали називати "прілагатєльними". На це звернули увагу бдительні батьки, і ось ми повертаємось в початок історії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...