УкрРус

В німецьких дитсадках взагалі немає ліжок!

Не можу не поділитися найбільшими враженнями від системи німецької дошкільної освіти: конституцією гарантоване право на дитячий садок з 2-х місяців від народження (!!!).

Державні та приватні дитсадки фінансуються державою через систему ваучерів (від 450 до 1000 євро у залежності від віку дитини та часу її перебування у дитсадку). За харчування батьки платять окремо 23 євро щомісяця - у дитсадку зазвичай їжа не готується, а її забезпечують кейтерингові компанії.

Ліжечок у німецьких дитсадків взагалі немає (!!!) - дітки сплять на матрасиках не вище 10-12 см висотою, щоб не забитися, якщо вони з них раптом впадуть...

Спальна кімната у німецькому дитсадку.

Це дошка з розкладом занять німецьких малюків: математика, мова, мистецтво, спорт і, звичайно ж, ігри.

Двотижневе меню німецьких малюків: зранку - мюслі чи кашка, булочка з маслом, сиром чи повидлом на вибір, на обід - макарони з овочами, індичкою чи то риба з рисом, іноді картопля, на підвечірок - шоколадний сирок, канапки з сиром, шинкою, вафлі та кекси. На сніданок та вечерю завжди свіжі фрукти на вибір, на обід - свіжі овочі. З напоїв: вода, яблучний сік, фруктовий чай та молоко на вибір.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги