УкрРус

Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка "ЛНР"?

33.3т

Підрив машини ватажка угруповання "ЛНР" Ігоря Плотницького буквально за кілька хвилин почав обростати численними версіями. Хто прибрав Плотницького? Свої ж "соратники" з керівництва "народною республікою" або ж російські спецслужби, які вирішили таким чином провести кадрові перестановки в Луганську? А може, варто повірити Олегові Царьову, який вже поспішив звинуватити в замаху на Плотницького українські диверсійні групи? Адже є велика спокуса думати, що наші спецслужби можуть розквитатися зі зрадниками Батьківщини. Виникає тільки питання: навіщо? Пише Віталій Портніков для "Радіо свобода".

Ніякого Плотницького – як, втім, і ніякого Захарченка – просто не існує. Є лише якась функція, покликана символізувати існування так званих "народних республік" (так бойовики називають свої сепаратистські збройні уруповання, підтримувані Росією – ред.). Як відомо, Плотницький – аж ніяк не перший керівник "народної республіки". Якщо після замаху він не виживе або відправиться на лікування, "республікою" керуватиме хтось інший. І цей інший буде виконувати вказівки Суркова (помічника президента Росії Владислава Суркова, якого називають кремлівським куратором російського втручання на Донбасі – ред.), як і його попередники.

Але що дійсно має значення в замаху на Плотницького – так це те, що він бандит, якому було доручено "зачистити" окуповану територію Луганської області від інших бандитів. І з цим завданням він впорався наполовину.

Наполовину – тому що "царки" на місцях – різноманітні Мозгові та інша нечисть – були або ліквідовані, або вигнані. Але після цього загострилася конкуренція за власність і гроші між бандитами в самому Луганську.

Адже неважливо, ким ти себе вважаєш – "главою республіки" або "силовим міністром". Важливо, що перебування на цій вигаданій посаді відкриває тобі шлях до збагачення. І ти готовий прибрати будь-кого, хто стоїть у тебе на цьому шляху.

Вчора прибирав Плотницький. Сьогодні здійснено замах на Плотницького. Бандити будуть знищувати один одного, поки серед них не виділиться один "альфа-самець", який здатний прибити до стіни свого робочого кабінету скальпи вбитих "соратників". Або поки угруповання "ЛНР" не буде демонтовано, а його ватажки не постануть перед українським судом і не відповідатимуть за свої злочини.

Якщо, звичайно, за цей час вони не переб’ють один одного.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги