, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Плотницького хочуть ліквідувати

9.1т

Протистояння між лідером самопроголошеної "ЛНР" Плотницьким і так званим "міністром" "МДБ ЛНР" Пасічником досягло свого апогею.

До липня 2016 року основним публічним показником протистояння сторін конфлікту були арешти та усунення з посад "міністрів" за звинуваченнями у корупційних діях або профнепридатності.

Наразі, так званим "МДБ ЛНР" розглядається виключно силовий варіант вирішення проблеми, а саме: фізична ліквідація лідера протиборчої сторони.

За інформацією місцевих джерел ГІ "Права Справа" російськими кураторами віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості охоронців І.Плотницького. Особисту охорону лідера самопроголошеної "ЛНР" Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення "Заслон" Служби зовнішньої розвідки РФ.

Бійцям "Заслону", які охороняють Плотницького, заборонено спілкування з місцевими "правоохоронцями", кістяк яких складається з колишніх співробітників МВС та СБУ, з числа тих, що перейшли на бік бойовиків.

Загострення протистояння між главою "республіки" Плотницьким і "міністром" "МДБ ЛНР" Пасічником пов'язано з перерозподілом фінансових потоків і каналів постачання контрабандного палива з території РФ.

Нагадаю, 28 березня ц.р. відбулася апаратна нарада "Ради міністрів" "ЛНР", на якій Плотницький дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в "республіку". Ця нарада стала офіційним приводом конфліктної ситуації між "МДБ ЛНР" та главою "республіки". Апогеєм протистояння став підрив спецгрупою "МДБ ЛНР" цистерн з контрабандним російським паливом на залізничній станції "Краснодон", який треба розглядати як один з елементів цієї війни, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння.

Примітно, що у разі фізичної ліквідації Плотницького відповідальність за проведену операцію планується перекласти на дії української ДРГ або проукраїнського підпілля.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги