Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Варіанти розвитку подій при вторгненні російських "миротворців"

Варіанти розвитку подій при вторгненні російських 'миротворців'

Позиція багатьох проросійських експертів полягає в тому, що в разі вторгнення Росія як агресор може досягти своєї цілі.

Видео дня

Так. В українському війську є проблеми, але треба враховувати національну консолідацію та міжнародну активність, вже надбаний досвіт учасників антитерористичної кампанії. Навіть якщо Росія введе свої війська під прапором "миротворчого контингенту" - варіанти розвитку подій на мій погляд можуть бути наступними:

1. Президент Порошенко надає наказ стримувати агресивні сили і відповідно звертається до своїх західних партнерів за військово-політичної допомогою. У відповідь північноатлантичний альянс НАТО робить політичну заяву, в якій буде наголошено на прийняті рішення щодо стримування агресії. Через максимум 48 годин контингент НАТО розміщується на кордонах Полтавської, Харківської, Запорізької, Херсонської і Одеської областей. Порошенко звертається до свого колеги Б.Обами та НАТО з пропозицією розмістити ядерні ракети середньої дальності в степах, у відповідь НАТО пролонгує дане питання, і розміщення ракет стає предметом широких політичних торгів між Росією та Україно. НАТО та ЗСУ стримують агресора. На сході розгортається партизанська війна за участю проукраїнських мешканців сходу.

2. Консолідований світ заявляє про глибоке занепокоєння, США закликає ЄС до більш ефективних кроків, ЄС в паніці провалює консультативні дії з США. Україна самотужки здійснює опор агресору. Наступний крок не буду описувати з огляду на геостратегію України, але нічим добрим не закінчується. Далі США накладають санкції на Францію за постачання Росії Містралей. Переформатовується світовий порядок.

3. Найвірогідніший. Україно-російська криза триває до осені 2017 року (вибори президента РФ), в результаті чого Україна виграє та наблизить свою армію до стандартів НАТО (нас проситимуть вступити), а Путін програє Росію. Але. Під словом "криза", я не маю на увазі збройне протистояння на сході. Гібридна війна може завершитись і завтра. Це залежить від внутрішньої ситуації в Росії. Як відомо, ця країна стоїть на порозі глобальної адміністративно-територіальної катастрофи. Вже декілька округів бажають відділення від Росії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...