Що показують школярам в "ЛНР"

Глава "ЛНР" Ігор Плотницкий на апаратній нараді "Ради міністрів" запропонував "міністерству культури" розробити для дітей державну програму і екскурсійні маршрути "по місцях бойової слави і пам’ятним місцям" самопроголошеної республіки.

У якості першого "пам’ятного місця ЛНР", куди був організований екскурсійний маршрут для дітей, було вибрано Луганську установу виправлення покарання - колишній СІЗО.

За словами соціального педагога школи-інтернату для глухих дітей Анни Драгіної, цю екскурсію педагогічна рада попросила організувати з метою попередження правопорушень серед вихованців школи-інтернату. Вісім учнів, які часто отримують зауваження з поведінки, мали можливість на власні очі побачити "місця бойової слави" "ЛНР". За словами організаторів екскурсійного маршруту хлопці отримали серйозний урок і запам'ятають його надовго.

За підтримки "міністерства природних ресурсів ЛНР" для школярів була організована екскурсія на станцію біологічної очистки стічних вод підприємства "Луганськвода". Під час екскурсії школярам розповіли про історію очисних споруд каналізації і про те, яке вони мають значення для навколишнього середовища.

Примітно, що перше, що по-справжньому здивувало школярів під час екскурсії - це кількість сміття, яке разом з водою потрапляє на станцію.

Втім, не варто дивуватися вибором місць проведення і організації екскурсійних маршрутів. Сміття, СІЗО та очисні споруди каналізації стали не лише "пам’ятними місцями", а перетворилися на символи "молодої республіки".

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости