12 августа • обновлено в 12:17
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Скверу на Березняках бути!

Народний депутат від УДАРу Валерій Іщенко прокоментував довгоочікувану мешканцями столичного району Березняки подію - демонтаж бетонного паркану навколо скандального будівельного майданчика по вулиці Серафимовича, 6А, що знаходиться на Березняках.

Депутат закцентував на тому, що після провокативних наклепів, які були розповсюджені політичними конкурентами стосовно причетності УДАРу до скандального будівництва, членами партії було взято на себе зобов’язання по вирішенню питання щодо повернення мешканцям столичних Березняків скверу.

"Після перемоги Майдану та встановлення нової влади нам вдалося вирішити питання повернення громаді Дніпровського району їх скверу. 10 березня 2014 року дана ініціатива була реалізована, чим остаточно було покладено край спекуляціям щодо причетності депутатів від УДАРу до цього скандального будівництва. Всі ці напади та замовленні публікації у ЗМІ є ніщо інше як брудна політична гра задля отримання політичних дивідендів через чорний піар", – зазначив Валерій Іщенко.

Депутат зауважив, що наступним кроком має стати ретельна робота нової Київради по комплексному аналізу конфліктних ситуацій шляхом відкритого спілкування з киянами, адже центром прийняття рішень мають бути інтереси територіальної громади. Також слід враховувати інтереси соціально відповідального бізнесу, який справно виконує свої обов’язки перед територіальною громадою у вигляді орендних платежів, пайових та інвестиційних внесків, оскільки це надзвичайно вагома частка дохідної частини бюджету. Основним завданням Київради, як місцевого господарюючого органу, є знаходження компромісу для забезпечення балансу інтересів. Однак безперечно, у випадку виникнення конфлікту громадських інтересів та бізнесу, однозначно ситуація повинна вирішуватися на користь людей, в такому випадку бізнесу повинна бути запропонована альтернатива. Це цивілізований підхід, який не буде лякати інвестора. Важливим моментом роботи депутатів має стати широке залучення громадських організацій та інституцій до прийняття рішень представницькими органами місцевого самоврядування. Нечисленна фракція УДАРу у Київраді цього скликання була гарантом прозорості роботи Київради, фактично не маючи важелів для прийняття рішень, була тим суб’єктом політичного життя Києва, який залучав небайдужу громадськість до обговорення питань столиці, чим викорінювалися колуарність та кабінетність.

"Політики здебільшого вправні оратори і демагоги, їм ліньки робити конкретні кроки. Ми ж, депутати від УДАРу, не займаємося деклараціями своїх намірів, ми робимо вчинки в інтересах наших громадян, шукаємо і знаходимо засоби для досягнення соціальної мети. Київ - це наш спільний дім і ми завжди стоїмо на варті інтересів киян. В продовження розпочатої роботи 15 березня об 11:00 буде здійснений комплекс заходів з благоустрою скверу, до якого запрошуємо усіх охочих. Скверу на Березняках бути!", - резюмував народний депутат.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги