УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

План "Б" буде мати для бойовиків нищівні наслідки

План 'Б' буде мати для бойовиків нищівні наслідки

Контртерористичний комплекс може бути задіяний після спливання терміну мирного режиму. Я не буду коментувати деталі плану "Б", але вже нікому не секрет, що це буде наймасштабніша антитерористична операція за сучасну східноєвропейську історію.

Мирний план президента відверто намагається дескридитувати диверсійними силами, продовжуючи військові дії. Терористи продовжують обстріл з тих причин, що вже одразу після оголошення президентом указу про припинення вогню, серед терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" почалося масове дезертирство. Бойовики, які зневірені в власних силах не мають бажання продовжувати війну, і покидають свої пости. Вони розуміють, що анонсований президентом план "Б", в разі його активації після 27-го червня, буде мати для бойовиків нищівні наслідки. Тобто, низка антитерористичних заходів та часткове введення конституційних обмежень в регіоні надасть ефективності для сил АТО, і шансів захистити позиції у терористів не буде.

Розуміючи це, політичні лідери сепаратизму з Москви намагаються ввести в контакт з терористами для консультацій свою людину.

Читайте: Командир "Азова": планом "Б" Порошенко должна стать полноценная зачистка террористов

Президент російської федерації В.Путін схвалив намір попередніх контактів Віктора Медведчука на сході України з терористичними та сепаратистськими групами, тим самим офіційно визнав присутність інтересів Росії та Кремля в конфлікті, і те, що озброєні бойовики діють виключно за інструкціями офіційної Москви та міністерства оборони РФ.

Це означає, що особисто у Володимира Путіна бракує ліміту довіри до самопроголошених лідерів гібридних республік, тому він намагається інтегрувати свого кума та українського політика Віктора Медведчука в переговорний процес щодо стабілізації ситуацій на українському сході, відповідно, надавши мандат на отримання сприятливих політичних умов для самого Медведчука, тим самим усунувши від політичного процесу підконтрольних йому лідерів "ДНР" та "ЛНР" . Іншими словами, екс-глава адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук намагається стати позаштатним уповноваженим від Кремля в вирішенні україно-російської кризи, представлявши інтереси Путіна в міжнародних інституціях.