Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Ющенко и Блаттер обсудили перспективы Евро-2012

37

Віктор Ющенко та Йозеф Блаттер обговорили можливість проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Польщі.

Президент України наголосив, що для кожної європейської країни є великою честю брати участь у змаганні за право проведення ЄВРО-2012.

"Українське суспільство, починаючи від влади, надзвичайно серйозно ставиться до цього заходу", – підкреслив Глава держави.

Віктор Ющенко переконаний, що футбол допомагає українцям утвердити свою присутність у Європі і світі.

"Для України ключова стратегічна мета – якомога швидше та глибше інтегруватися у світові і європейські процеси, незалежно про яку тему ми говоримо", – зауважив він.

Цим проектом, також наголосив Президент, Україна і Польща об’єднують своє європейське майбутнє. Віктор Ющенко переконаний, що для обох народів ця подія має виняткове суспільне значення.

"Для всієї Європи проведення такого чемпіонату на просторі Центральної і Східної Європи – в Україні і Польщі – стане справжнім футбольним явищем. Це унікальна подія, бажаний і давноочікуваний прецедент, який надасть поштовху всій європейській футбольній справі", – додав Глава держави.

Він також відзначив

"високу налаштованість української сторони до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи-2012 з футболу".

Віктор Ющенко подякував Йозефу Блаттерові за його діяльність.

"Ми високо цінуємо вашу роботу на посаді президента ФІФА", – сказав Президент.

Глава держави також вручив Джозефу Блаттерові державну нагороду України – Орден Князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.

На зустрічі також були присутні Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога, Перший заступник Глави Секретаріату Президента України Іван Васюник, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Віктор Корж.

Наши блоги