На Закарпатті не вистачає 60 шкільних автобусів

240

На Закарпатті перевезення учнів у минулому навчальному році здійснював 151 шкільний автобус, 10 з яких підлягають списанню, адже виробили свій технічний ресурс.

Про це повідомила директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

За її словами, два десятка шкільних автобусів з області забрали для потреб армії. Крім цього, для відкриття нових маршрутів у зв’язку з оптимізацією мережі та розвантаженням маршрутів, а також для новостворених об’єднаних територіальних громад область потребує 30 транспортних засобів.

«З Державного бюджету на закупівлю шкільних автобусів Закарпаття отримало субвенції у сумі 26,4 млн гривень, які розподілили між бюджетами районів. Згідно з розпорядженням Кабміну, необхідно забезпечити співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів 50/50. Сьогодні у місцевих бюджетах області на придбання шкільних автобусів передбачено 3 млн 600 тисяч гривень.

Зокрема, в Ужгородському районі вже розпочали процедуру закупівлі, у Воловецькому, Міжгірському та Перечинському районах їх планують провести у червні. В інших місцевих бюджетах через відсутність фінансових ресурсів унеможливлюється використання коштів державного бюджету, виділених для придбання шкільних автобусів», – наголосила директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

Питання про додаткове виділення коштів на закупівлю транспортних засобів розглядатиметься за умови перевиконання дохідної частини місцевих бюджетів за підсумками першого півріччя поточного року.

Наразі області бракує 60 шкільних автобусів.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги