Полтавці виступали на Кубку з тхеквондо корейського посла

23

Фото - poltavawtf.blogspot.com

Вихованці Полтавської ДЮСШ № 4 що тренуються в Полтавській федерації також взяли участь в престижних змаганнях. Змагалися більше 700 спортсменів, в трьох вікових категоріях з 52 команд України, Молдови, Білорусії змагались в продовж двох днів за нагороди.

Серед вихованців Полтавської школи тхеквондо кращими у своїх вагових категоріях стали.

Серед молодших юнаків у ваговій категорії до 37 кг. Ігор Гаврилко виборов 1 місце (тренер Вікторія Терещенко). Не було рівних і Кирилу Подолянвагова до 37 кг. (кадети) – 1 місце (тренер Віталій Ступак). Кирил виграв одну з най чисельніших категорій у якій було 36 спортсменів. Тож до золотої нагороди Полтавський спортсмен провів 5 поєдинків у яких отримав перемоги над суперниками, два поєдинки Кирил завершив достроково з явною перевагою. Срібло турніру у ваговій категорії понад 45 кг серед молодших юнаків виборов Володимир Щербань.(тренер Віталій Ступак)

Також гарний результат показали і вихованці Юрія Шавиро, Денис Савицький та Олександр Литвин виграли по два поєдинки у своїх суперників, але за вихід до полуфіналу зазнали поразки тож результат 5 місце на Kубку Посла Республіки Корея в Україні, повідомляє сайт

Читайте також:

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости