“Якщо 9 травня для них свято, то для мене це теж свято, тому що в мене діди воювали”, - Анжеліка Лабунська

312

“Якщо 9 травня для них свято, то для мене це теж свято, тому що в мене діди воювали”, - Анжеліка Лабунська

Фото: ЖИТОМИР.today

26 Травня 2016,16:51

12

Автор: Василь Хомюк

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська обурена ситуацією, яка сталася 23 березня в офісі Обласної організації ветеранів. Саме тоді до представників організації, яка сповідує комуністичні ідеали, завітали патріоти та порвали портрет Йосипа Сталіна, який “прикрашав” стіни приміщення поряд з іншими діячами СРСР. Варто зазначити, що коли житомирський активіст спробував повісити на місце Йосипа Сталіна портрет Степана Бандери та портрет президента України Петра Порошенка – . Під час прес-конференції Лабунська офіційно заявила про підтримку і захист людей похилого віку. Вона також зазначила, що у разі виникнення подібних ситуацій буде звертатися до правоохоронних органів з офіційною заявою та першою буде їх захищати.

“Хочу офіційно заявити свою позицію щодо радикальних методів. Ми кажемо про Європу, але я чомусь не бачила, щоб у Європі з пам’ятниками воювали. Там вони просто стоять та пояснюють хто це і що це. Ми вже перейшли межу декомунізації. Сьогодні молоді люди б’ються з бабусями і дідусями тому, що у них портрет Сталіна десь там стоїть. Ну, для бабусі це цінність. Вони ж тихенько сидять. Я радикально не заявляла свою позицію, хоча мала на це багато прав і більше, ніж дехто. Якщо ви думаєте, що я дозволю довести людей похилого віку до стану, коли вони бояться по вулицях ходити, то поки я голова обласної ради, таких ганебних переслідувань людей похилого віку більше не буде і я перша стану на їх захист. Вони прожили життя, вони народили наших батьків і матерів, і якщо 9 травня для них свято, то для мене це теж свято. Тому що в мене діди воювали і мене на парад возили. Вони мають право на свою думку. Вибачте мені, але це люди похилого віку, як так можна сьогодні? І ми, я вам хочу сказати, всі винні, тому що зайняли таку сторонню позицію та дозволяємо їх бити і з них знущатися. Ви можете мати яку завгодно позицію, але якщо вона не переходить межу особистості іншої людини. Все має бути виключно в межах закону. Я сама буду писати заяви щодо порушень кримінальних справ, якщо буду бачити такі речі, коли молоді люди з бабусями на милицях будуть битися”, – заявила Лабунська.

Голова обласної ради також зазначила, що їй соромно за того народного депутата (прізвище назвати відмовилась), офіційні представники якого прийшли в офіс ветеранської організації, щоб прибрати портрети тоталітарних ватажків.

“Мені соромно за того народного депутата, не буду називати прізвище, офіційними представниками якого вони є. І після цього він іде до цих бабусь і розповідає, як їх любить. Знаєте, про націю можна судити через її ставлення до дітей та людей похилого віку. Як держава до них відноситься – це і є обличчя нації”, – сказала Лабунська.

Нагадаємо, що проти житомирських ветеранів відкриють кримінальну справу.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости