Яким може бути пам’ятник загиблим волинянам в АТО. ВАРІАНТИ

425

У Луцьку представили 10 проектних пропозицій, які надійшли на конкурс проектів пам’ятника загиблим в АТО волинянам.

Про це інформують на Луцької міської ради. Так, 6 квітня виконавчий комітет Луцької міської ради прийняв рішення про оголошення замовленого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження на меморіальному комплексі «Вічна Слава» у Луцьку пам’ятника загиблим волинянам в антитерористичній операції на сході України.

Десять проектних пропозицій надійшли на конкурс, вони розміщені у Галереї мистецтв, де їх можуть переглянути лучани.Заступник начальника управління містобудування та архітектури Ярослав Матвіїв розповів, що у місячний термін потрібно було зорганізувати кращих митців України, щоб вони протягом Великодніх свят могли зробити пропозицію, яка заслуговувала б на увагу. Пам’ятник встановлять на меморіалі «Вічної Слава» біля ю.

«Представлено десять робіт п’яти скульпторів, тобто кожен подав по дві пропозиції. Це роботи з Києва, Львова, Рівного і Луцька. Вже тиждень роботи експонуються, ще тиждень вони будуть тут перебувати, тож запрошуємо громаду їх переглянути і сказати своє слово у спеціальній книзі пропозицій. Потім відбудеться засідання журі, яке при прийнятті рішення врахує думку громадян. Є багато концепцій, кожна робота по-своєму цікава, тож просимо лучан прийти і переглянути ці пропозиції», - повідомив Ярослав Матвіїв.Переможця визначить журі, але в міській раді чекають пропозиції від громадськості. Відкрити цей пам’ятник в Луцьку запланували на День Незалежності України.

До слова, згідно з положенням про конкурс всі роботи надсилаються анонімно, а до кожної з них додається закритий конверт, в якому вказане авторство. Крім того, кожен із учасників конкурсу отримає 10 тисяч гривень премії, а переможець – 20 тисяч гривень.Учасниками конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника загиблим волинянам в антитерористичній операції на сході України можуть бути скульптори та дипломовані архітектори, відповідно до запрошень, надісланих у письмовій формі за підписом міського голови.

Конкурсне журі розглядатиме проектні пропозиції за такими критеріями: відповідність проекту умовам конкурсу, естетичність та оригінальність рішень, гармонійність сполучення з ландшафтним дизайном.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости